• EZCast QuattroPod Standard Dodatkowy Nadajnik T01 EZCast

Symbol: EZQUATTROPODT01

Dodatkowy nadajnik TX T01 systemu QuattroPod. Działa z innymi nadajnikami (T02 oraz U01). Prezentuj treści bezprzewodowo ze swojego urządzenia na dużym ekranie przez odbiornik QuattroPod (R01 - brak w zestawie).

Brak towaru
883.20
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Quattropod EZCast R01 T02

QuattroPod Mini 4K Nadajnik TX (T01)

Dodatkowy nadajnik systemu prezentacji bezprzewodowej 4K QuattroPod. Działa z innymi nadajnikami (T02 oraz U01). Prezentuj treści bezprzewodowo przez odbiornik QuattroPod (R01 - brak w zestawie) z bezprzewodowym nadajnikiem T01 QuattroPod. Łączy się z dowolnym źródłem obsługującym HDMI, DisplayPort DP, USB lub kompatybilnymi urządzeniami iOS, Android, Windows lub Mac i wysyła sygnał przez własną sieć Wi-Fi do odbiornika QuattroPod. Stwórz pokój konferencji BYOD - Bring Your Own Device. Niezależnie jakie urządzenie wejściowe posiadasz, w kilkia sekund udostępnisz prezentację (lub zdjęcia, filmy i cokolwiek innego) na większy ekran.

QuattroPod Mini T01 TX

Plug & Play - podłącz i używaj

Do nadajnika można podłączyć smartfon, tablet, laptop i wiele innych urządzeń, a sygnał jest przesyłany do odbiornika (brak w zestawie) przez Wi-Fi 5 GHz i dublowany na wyświetlaczu wyjściowym (np. telewizor, projektor). Do tego samego odbiornika treści mogą wysyłać jednocześnie cztery nadajniki, a zawartość ekranu może być wyświetlana w tym samym czasie na 4-elementowym ekranie podzielonym. Nadajnik obsługuje systemy iOS, Android, Mac i Windows, więc pozwala na prezentacje międzyplatformowe. Docelowo do tego samego odbiornika można sparować do 32 nadajników, ale tylko cztery mogą nadawać jednocześnie. System QuattroPod działa we własnej sieci Wi-Fi, więc nie będziesz musiał ciągle zmieniać ustawień Wi-Fi i możesz pracować w trybie plug-and-play. Urządzenia mobilne podłącza się do portu USB nadajnika, a laptopy można podłączać do wejść HDMI lub DisplayPort.
Plug and play bez sterowników bez oprogramowania

Najwyższa rozdzielczość 4K

Przesyłaj bezprzewodowo obraz odczas konferencji, prezentacji i innych wydarzeń do swojego telewizora lub projektora w rozdzielczości 4K.


Zastosowanie

Najbardziej innowacyjne rozwiązanie dla sal konferencyjnych BYOD zapewnia system QuattroPod. Usprawnij współpracę dzięki bezprzewodowemu udostępnianiu ekranów. W szkole bądź na uniwersytecie wspólna edycja treści cyfrowych jest integralną częścią dobrych wyników. Niezwykła elastyczność bez żadnych przeszkód - przedstawiciele handlowi lubią mieć możliwość korzystania z własnego sprzętu do prezentacji. Po prostu weź ze sobą odbiornik i nadajnik QuattroPod, a prezentację będziesz mógł przeprowadzić bezpośrednio z własnego urządzenia, takiego jak laptop lub tablet/smartfon. Dzięki funkcji MultiView jeden wyświetlacz może wyświetlać do 4 strumieni jednocześnie, dzięki czemu klienci mogą również brać udział w dyskusji na własnym urządzeniu, np. na smartfonie. QuattroPod znacznie upraszcza procedurę dzięki kompatybilności między platformami i producentami. 

BOYD QuattroPod


Jak działa system QuattroPod?

System QuattroPod składa się z odbiornika i minimum 1 nadajnika, które mogą komunikować się ze sobą bezprzewodowo. Na górze każdego nadajnika znajduje się przycisk, który po naciśnięciu przesyła odpowiedni sygnał wejściowy do podłączonego odbiornika. To sprawia, że ​​instalacja oprogramowania i sterowników jest niepotrzebna. 
Jak działa Quattropod 
1. Odbiornik jest podłączony przez HDMI do dużego ekranu (telewizora, monitora) lub projektora. Ponadto odbiornik wymaga zasilania.
2. Nadajnik jest podłączony do notebooka lub innego urządzenia przez HDMI/DP/USB i USB (zasilanie, ew. USB-C, który pozwala na przesył treści i zasilanie jednocześnie lub PoE - port Ethernet). Tablety i smartfony łączą się z nadajnikiem za pomocą kabla USB (np. od ładowarki - brak w zestawie).
3. Jeśli odbiornik i nadajnik są gotowe, transmisja ekranu rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku wysyłania na jednym z nadajników. Jeśli inny uczestnik chce przesłać ekran, naciska również przycisk na nadajniku. Aby jednak uniknąć ciągłej zmiany kontroli, w tym przypadku pierwszy uczestnik musi to potwierdzić, ponownie naciskając nadajnik. Uczestnik, który podłączył się jako pierwszy, działa jako host zarządzający w środowisku wielu nadajników.


Specyfikacja techniczna

- Zasilanie: DC 5V, 0,9A USB lub PoE
- Obsługiwana rozdzielczość: Wejściowa: 4096 x 2160 at 60 fps (HDMI); 4096 x 2160 at 30 fps; 3840 x 2160 at 60 fps (HDMI); 3840 x 2160 at 30 fps; 1920 x 1080 at 60/50/30 fps; 1920 x 1080i at 60/50 fps; 1280 x 720 at 60/50 fps
- Złącza: HDMI wejście / DisplayPort / USB Type A male / USB Type A female / Ethernet
- WiFi: 802.11ac 1T1R, przepustowość 433Mbps (5Ghz)
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS, Android, Windows, MacOS, ChromeOS

(Nadajnik posiada dwa porty USB, z których jeden służy do zasilania. Najpopularniejszym sposobem zasilania nadajnika jest podłączenie go do portu USB używanego w prezentacji laptopa. Alternatywnie można użyć opcjonalnego zasilacza USB. Ponadto, jeśli podłączysz się do routera sieciowego, zasilanie PoE może być doprowadzone z routera do portu Ethernet nadajnika)


Zawartość zestawu

- 1x nadajnik QuattroPod Mini (T01)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci