• Elektryczne biurko Spacetronik Moris 120BB 140x60 SPACETRONIK

Symbol: SPEO120BB_140_60

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik Moris SPE-O120 idealne do stosowania zarówno w biurze, jak i domu. Regulacja wysokości w zakresie: 720 ~ 1140 mm. Prędkość maksymalna 16 mm/s. Kolor czarny. Rozmiar blatu: 1400×600 mm.

958.72
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 99 szt.
Waga 26 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon
Elektryczne biurko

Biurko regulowane elektrycznie Spacetronik Moris SPE-O120

Biurka regulowane zyskują coraz bardziej na popularności. Jest to odpowiedzią na nowe potrzeby płynące z wielogodzinnej pracy przy komputerze. Samo siedzenie przez kilka godzin może negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu. Dodajmy do tego fakt, że pracując w systemie zmianowym, na jednym stanowisku pracuje na ogół więcej niż jedna osoba. Sprawia to, że trudno jest dopasować stanowisko do wszystkich pracowników przy zastosowaniu biurek tradycyjnych. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest biurko elektryczne Spacetronik Moris SPE-O120. Możesz bez problemu na bieżąco zmieniać jego wysokość, tak by dopasować ją do swojego wzrostu. Przy maksymalnym ustawieniu wysokości zyskujesz nawet możliwość pracy na stojąco.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości

Płynna i stabilna zmiana wysokości

Biurko Spacetronik Moris SPE-O120 zostało wyposażone w jeden silnik, który zapewnia Ci płynną i stabilną regulację wysokości. Konstrukcja pozwala Ci kontrolować wysokość w zakresie 720 - 1140 mm z maksymalną prędkością 16 mm/s.

Ergonomiczne biurko

Stwórz ergonomiczne miejsce pracy z biurkiem Spacetronik SPE-O120

W dzisiejszych czasach biuro musi spełniać wymogi ergonomii. Jedną z jej zasad jest fakt, że stanowisko pracy musi być dopasowane do potrzeb pracownika. Z uwagi na to, biurko, przy którym spędza dzień pracownik, powinno wysokością być dopasowane do jego wzrostu. Dzięki zastosowaniu Biurka elektrycznego Spacetronik Moris, każdy pracownik będzie mógł szybko i łatwo ustawić jego wysokość zgodnie ze swoimi potrzebami. Co więcej, biurko sprawdzi się również przy pracy zdalnej w trybie Home Office. Gdy tylko skończysz pracę, przy Twoim biurku będzie mogła bez problemu usiąść np. Twoja córka. Wszystko dzięki elektrycznej regulacji wysokości.

Regulowane biurko

Łatwy w obsłudze kontroler

Biurko ergonomiczne Moris posiada wielofunkcyjny kontroler. Reguluj wysokość za pomocą przycisków "góra" oraz "dół" i obserwuj aktualną pozycję na wyświetlaczu LED. Dodatkowo za pomocą opcji zapamiętywania pozycji, możesz z łatwością zaprogramować 3 poziomy wysokości. Po naciśnięciu każdego z 3 przycisków biurko automatycznie zmieni wysokość i samo zatrzyma się po osiągnięciu zapamiętanej wysokości.

Biurko regulowane

Zatroszcz się o swoje zdrowie z biurkiem elektrycznym Spacetronik Moris SPE-O120

Spędzanie wielu godzin w pozycji siedzącej może negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu. Ból nóg, rąk czy też pleców to tylko wierzchołek góry lodowej. Długotrwałe siedzenie może również mieć negatywny wpływ na Twój poziom skupienia, co może przełożyć się na ryzyko urazu i zmniejszoną produktywność. Finalnie pozycja siedząca może również przełożyć się na problemy z krążeniem krwi. By uniknąć tych wszystkich negatywnych skutków, należy pamiętać o regularnej zmianie pozycji ciała. Zalecane jest wstawanie na 15 minut w ciągu każdej godziny pracy. Dokładnie taką możliwość zapewni Ci elektryczne biurko Spacetronik Moris SPE-O120!

Biurko elektryczne

System antykolizyjny dbający o Twoje bezpieczeństwo

Biurko regulowane elektrycznie zostało wyposażone w system antykolizyjny, który zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Innowacyjna technologia zapobiegająca kolizjom powoduje, że ergonomiczne biurko podczas zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze.

Biurko regulowane elektrycznie

Łatwy montaż

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik Moris jest łatwe do zmontowania — wystarczy skręcić ze sobą kilka elementów i gotowe! Nie potrzebujesz do tego żadnej specjalistycznej wiedzy. Przez cały proces przeprowadzi Cię dołączona do zestawu instrukcja obsługi.

Biurko z regulowaną wysokością

Solidna budowa biurka Spacetronik Moris

Biurko Spacetronik Moris SPE-O120 zostało wykonane z połączenia płyty wiórowej, melaminy, stali, aluminium i tworzywa sztucznego. Solidna konstrukcja o wadze 23 kilogramów zapewni Ci udźwig maksymalny do 70 kilogramów. Konstrukcja stelaża ma 2 nogi składające się z dwóch segmentów. Dodatkowo, by zapewnić Ci jak największą stabilność, w konstrukcji stelaża zostały zaadaptowane specjalne podkładki. Za ich pomocą będziesz mógł z łatwością dopasować stelaż nawet do najbardziej nierównej podłogi.

Biurko ergonomiczne

Ekologiczny blat, z którym zadbasz o środowisko

Wytwarzając każdy produkt, trzeba zadbać o to, by jego produkcja nie miała negatywnego wpływu na nasze środowisko naturalne. Blat biurka elektrycznego Spacetronik Moris SPE-O120 podczas swojej produkcji był ściśle kontrolowany pod względem ilości substancji toksycznych wydzielających się na zewnątrz. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jego produkcja nie wpłynęła negatywnie na otaczające nas środowisko.

Biurko z regulacją wysokości

5 lat gwarancji

Ergonomiczne biurko Spacetronik Moris jest objęte 5-letnim okresem gwarancyjnym (ochrona nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzeń wynikających z błędnego użytkowania produktu).

Biurko do biur ergonomicznych

Specyfikacja techniczna

Materiał: płyta wiórowa, melamina, stal, aluminium, plastik
Wymiary: 1400×600×720~1140 mm (55,1"×23,6"×28,3"~44,9")
Orientacja ramy: prostokątna
Rozmiar blatu: 1400×600 mm (55,1"×23,6")
Grubość blatu: 15 mm (0,59 cala)
Kolor blatu: czarny
Udźwig: 70 kg (154 funty)
Zakres wysokości: 720~1140 mm (28,3"~44,9")
Rodzaj kolumny: odwrócona kolumna
Segmenty kolumn: kolumna dwustopniowa
Rozmiar kolumny: 75×45, 80×50 mm
Liczba nóg: dwie nogi
Kolor stelaża: matowy czarny
Regulowana podkładka pod stopy: tak
Ilość silników: 1
Pobór mocy: 100~240 V
Długość przewodu zasilającego: 1,8 m (5,9 stopy)
Maks. Prędkość: 16 mm/s
Typ kontrolera: panel sterowania z przyciskami
Przypomnienie o zmianie pozycji: nie
Sugerowana temperatura pracy: -5 ℃ ~ 40 ℃
Certyfikacja: CE, RoHS
Wtyczka zasilania w zestawie: tak
Instrukcja obsługi w zestawie: tak
Bateria litowa: nie
Blat: złożony z dwóch części

Ergonomiczne biurko elektryczne
Biurko do pracy na stojąco
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci