• Elektryczne biurko Spacetronik SPE-O133WO Moris SPACETRONIK

Symbol: SPEO133WO

Stwórz ergonomiczne stanowisko pracy. Ekonomiczne biurko z regulowanym dwupoziomowym blatem (140 x 40 cm + 140 cm x 30 cm) Spacetronik Moris, które pozwoli Ci pracować na stojąco lub siedząco. Elektryczna regulacja wysokości w zakresie 730-1230 mm.

1636.74
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 94 szt.
Waga 40 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon

Stwórz ergonomiczne i nowoczesne miejsce pracy

Elektryczne biurko SPE-O133WO Moris 140x40 cm + 140x30 cm (biały stelaż + blat naturalny)Biurko z elektryczną regulacją wysokości

SPE-O133WO Moris z serii Spacetronik ERGOLINE to biurko z elektryczną regulacją wysokości wyposażone w dwa niezależne blaty. Biurko ergonomiczne posiada wbudowany silnik zapewniający sprawną i płynną zmianę wysokości. Łatwy montaż, z którym poradzi sobie każdy użytkownik. Regulacja daje poczucie komfortu i możliwość dopasowania indywidualnych potrzeb pracownika, a także może wpłynąć na efektywność pracy. 


Płynna i szybka regulacja wysokości

Jednosilnikowy system Spacetronik Ergoline umożliwia szybszą i bardziej stabilną regulację oraz ułatwia przejście z siedzenia do stania w mniej niż 10 sekund. Wysokiej jakości 2-stopniowa konstrukcja kolumny z regulacją wysokości zapewnia płynne i wygodne przejścia. Maksymalna prędkość regulacji wynosi 25 mm/s. Biurko wyróżnia się cichą pracą nieprzekraczającą 50 dB.

Biurko regulowane Spacetronik Moris SPEO133WO
Biurko z elektryczna regulacja wysokości Spacetronik Ergoline SPE-O133

Pracujcie we dwoje przy jednym biurku

Biurko regulowane elektrycznie Spacetronik SPE-O133WO to świetne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka. Pracujcie wspólnie przy jednym biurku dzięki dodatkowej regulacji jednego blatu.

Biurko ergonomiczne z regulacją wysokości blatu Moris SPE-O133WO


Zaawansowany dotykowy kontroler z zapamiętywaniem pozycji

Dosłownie wszystko w jednym miejscu. Biurko elektryczne regulowane zostało wyposażone w sterownik posiadający wyświetlacz LED, przyciski do manualnej zmiany pozycji oraz 4 programowalne przyciski zapamiętujące pozycje. Wystarczy jedno kliknięcie, a biurko ustawi się na preferowanej wysokości.

Regulowane biurko elektryczne Spacetronik Moris


Pracuj na stojąco lub siedząco dzięki regulacji wysokości

Z ergonomicznym biurkiem elektrycznym Twoje miejsce pracy stanie się hybrydowe. W przypadku gdy stwierdzisz, że siedzenie staje się uciążliwe, zmień pozycję siedzącą na stojącą, a biurko zrobi to razem z Tobą. Reguluj wysokość w zakresie 730 - 1230 mm.


Regulowane dwa blaty w obrębie jednego biurka

Blat biurka regulowanego SPE-O133WO może tworzyć jedną płaszczyznę lub dwie niezależne przestrzenie robocze. Blat przedni 140x40 cm pozostaje w stałym miejscu, zaś tylny 140x30 może być ustawiony na wysokości równej 0, 80 mm, 105 mm lub 130 mm.

Elektryczne biurko z regulacją wysokości Ergoline SPE-O133WOimage

System antykolizyjny

Stelaż z elektryczną regulacją wysokości został wyposażony w ulepszoną technologię antykolizyjną. Ten innowacyjny system powoduje, że biurko podczas zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Jest to świetna funkcja dla tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta domowe, które przychodzą do twojego miejsca pracy.

Biurko z regulowanym blatem Spacetronik Ergoline SPEO133WO Moris

Biurko z elektryczną regulacją wysokości - Łatwy montaż

Biurko elektryczne z regulacją wysokości Spacetronik Ergoline Moris wyróżnia się bardzo prostym montażem. Zmontuj blat, podstawowe razem i gotowe! Z pewnością każdy użytkownik poradzi sobie z instalacją i zajmie to nie więcej jak kilkanaście minut.

Ergonomiczne biurko z regulacją blatu Spacetronik Ergoline Moris SPE O133

Cechy produktu

- 2-stopniowa konstrukcja kolumny
- jednosilnikowy system
- zakres regulacji 730 - 1230 mm (500 mm)
- maksymalna nośność 55 kg
- wymiary blatu 140 x 40 x 1,8 cm (przód) + 140 x 30 x 1,8 cm (tył)
- materiał blatu: płyta wiórowa
- maksymalna prędkość 25 mm/s
- bardzo cichy napęd; poziom hałasu poniżej 50 dB
- zasilanie 100 V - 240 V
- zaawansowany kontroler z wyświetlaczem, 4 przyciskami do zapamiętywania pozycji oraz przyciskami "góra" / "dół"
- innowacyjny system antykolizyjny
- stała prędkość, dokładna wysokość regulowana w granicach błędu 2 mm
- łatwy montaż i obsługa
- kolor stelaża białyimage
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci