• Poduszki powietrzne nylonowe Bublaki BN2012 Bublaki

Symbol: BN2012_PAPE

Wypełniacz powietrzny to nowoczesne zabezpieczenie i ochrona. Nie wymagają użycia dedykowanej maszyny - wystarczy zwykła pompka lub kompresor. Bublaki BN2012 są wykonane z nylonowej folii PA+PE o gr. 60 micron. Rolka 300 m. Rozmiar 20 x 12 cm.

596.70
rolka300mb Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 5 rolka300mb
Waga 1 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon


eko wypełniacz do paczek bublaki poduszki powietrzne 20 x 10 cm

Bublaki 20 x 12 cm to nylonowe wypełniacze paczek, które gwarantują niezawodną ochronę produktów

Towary przed wysyłką należy odpowiednio zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie uległy nawet najmniejszym uszkodzeniom. Dobrze przygotowana paczka w oczach klienta świadczy o naszym profesjonalnym podejściu. Poduszki powietrzne Bublaki to świetny, funkcjonalny system wypełnień, zapewniający ochronę zawartościom przesyłek nawet w trudnych warunkach.

Wytrzymałe poduszki z nylonu

Wypełniacz do kartonów poduszki powietrzne Bublaki BN2012 wypełniają puste przestrzenie pozostające w paczce, co sprawia, że zawartość nie przemieszcza się podczas transportu. Dzięki swojej wysokiej wytrzymałości i prostej konstrukcji gwarantują niezawodną ochronę produktów zarówno tych lekkich, jak i średnio ciężkich. Można nimi wypełnić różnorodne towary - począwszy od leków, kosmetyków, przez produkty podatne na uszkodzenia, np. szkło, aż po elektronikę. Zabezpieczają niezależnie od temperatury oraz poziomu wilgotności. Odporność poduszek na obciążenie przekłada się na doskonałą amortyzację - redukują do minimum wstrząsy, uderzenia, a nawet hałasy. 

Placeholder

Ogranicz koszty transportu i magazynowania

Nylonowy powietrzny wypełniacz paczek Bublaki 20x12 cm przed napompowaniem zajmuje bardzo mało miejsca. Pozbawiony powietrza jest płaski, niczym papier, kompaktowy oraz nawinięty na rolkę, co pozwala ograniczyć koszty magazynowania. Wypełniacze powietrzne są produkowane bezpośrednio na stanowisku pakowania w ilości, jaka obecnie jest potrzebna. Wypełniacze powietrzne nie wpływają na wagę przesyłki, gdyż składają się z około 90% z powietrza i tylko 10% z folii. Jest to najlżejszy wypełniacz do kartonów dostępny na rynku.

Placeholder

Więcej zadowolonych klientów z Bublakami

Poduszki powietrzne są idealnym środkiem dla każdego przedsiębiorcy, który ceni wygodę, oszczędność, jakość oraz wizerunek. Bublaki to wypełniacz paczek, cieszący się uznaniem nawet najbardziej wymagających konsumentów, zwłaszcza tych, którzy stawiają na rozwiązania ekologiczne. Stosując wypełniacze powietrzne, skutecznie zredukujesz ilość reklamacji, zwiększając tym sposobem satysfakcję wśród klientów. Odpowiednio przygotowane i zabezpieczone paczki z wykorzystaniem wytrzymałych wypełniaczy świadczą o naszym profesjonalizmie, co pozytywnie wpłynie na wizerunek firmy.  

Placeholder

Ekologiczne wypełniacze do paczek

Nie istnieje bardziej ekologiczne rozwiązanie niż zastosowanie wypełniaczy z powietrzem. Bublaki BN2012 mogą zostać ponownie użyte bądź poddane recyklingowi. Dzięki temu uznaje się je za wariant nie tylko ekonomiczny, ale również ekologiczny.

Placeholder


Napełnij poduszki powietrzem bez dedykowanej maszyny

Produkt po wypełnieniu powietrzem, od razu jest gotowy do użycia. Do napompowania ich potrzebna jest jedynie zwykła pompa lub kompresor. Są łatwe w użyciu - między każdą z poduszek znajduje się perforacja, która pozwala na łatwe odrywanie ich między sobą. W ten sposób można dobrać odpowiednią ilość do wypełnianego opakowania.

Placeholder

Poduszki powietrzne Bublaki BN2012 - Najważniejsze cechy

Wszystko, co musisz wiedzieć o Bublakach


 • Placeholder

  Stabilność towaru podczas transportu

  Wypełniają puste przestrzenie wewnątrz paczki, aby zapakowany produkt nie przemieszczał się w trakcie transportu

 • Placeholder

  Prawdziwy bohater w Twojej paczce

  Zapewniają ochronę i amortyzację spakowanych przedmiotów w trakcie wysyłki

 • Placeholder

  Przyjazne dla środowiska

  Bublaki mogą zostać wielokrotnie wykorzystane, a także podlegają recyklingowi

 • Placeholder

  Oszczędność miejsca i kosztów przesyłki

  Minimalizują koszty transportu i magazynowania. Bublaki przed napompowaniem nie zajmują wiele miejsca, a ich znikoma waga wpływa na obniżenie kosztów wysyłki

 • Placeholder

  Wypełnij i zabezpiecz mnóstwo paczek

  Rolka o długości 300 m pozwoli na wypełnienie i zabezpieczenie wielu przesyłek

 • Placeholder

  Wytrzymałe i solidne

  Grubość folii wynosi aż 60 mikronów - poduszki zostały wykonane z wysokiej jakości nylonu PA+PE

 • Placeholder

  Nie musisz posiadać specjalnej maszyny

  Poduszki nylonowe wypełnisz powietrzem zwykłą pompką lub kompresorem

 • Placeholder

  Rozmiar

  Rozmiar pojedynczej poduszki wynosi 20x12 cm


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci