• Podwójny stelaż regulowany elektrycznie SPE440B SPACETRONIK

Symbol: SPE440B

Stelaż regulowany elektrycznie do biurka Spacetronik SPE-440B. Został wyposażony w aż 4 silniki zapewniające nośność do 200 kilogramów. Za jego pomocą możesz utworzyć dwa biurka regulowane indywidualnie.Maksymalna prędkość 38 mm/s, kolor czarny.

3112.50
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 50 szt.
Waga 47.8 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon
Stelaż do biurek

Podwójny stelaż do biurka elektrycznego Spacetronik SPE-440B

Pracując w biurze, spędzasz w nim co najmniej 8 godzin w ciągu dnia. Dlatego też, by uniknąć negatywnego wpływu pracy na Twoje zdrowie, biurko powinno spełniać wymogi ergonomiczne. Jednym z nich jest dopasowanie stanowiska pracy do wzrostu każdego pracownika z osobna. Jednak przy pracy zmianowej, trudno o wyregulowanie tradycyjnego biurka do konkretnych osób. Wszystko z uwagi na fakt, że na jednym stanowisku na ogół pracuje kilka osób. Z rozwiązaniem tego problemu przychodzi podwójny, elektryczny stelaż biurkowy Spacetronik 440B! Został on wyposażony w cztery silniki i dwie oddzielne przestrzenie na blat. Każda z przestrzeni jest, więc zasilana przez dwa mocne silniki. Dzięki temu za pomocą jednego stelaża zyskasz 2 w pełni indywidualne stanowiska pracy. Każdy będzie mógł dostosować je do swoich potrzeb.

Stelaż do biurka

Podwójna konstrukcja dla dwóch blatów

Stelaż Spacetronik SPE-440B został zaprojektowany tak, by dopasować do niego dwa niezależne od siebie blaty. Każdy z nich obsługują dwa silniki zapewniające Ci udźwig do 100 kilogramów na blat. Obiema częściami możesz osobno sterować, dopasowując wysokość idealnie do swoich potrzeb.

Stelaż do biurka elektrycznego

Pracuj zdrowo ze stelażem Spacetronik SPE-440B

Spędzając długie godziny przy biurku, warto zadbać o odpowiednią higienę pracy. Pozwoli Ci ona uniknąć negatywnych skutków zdrowotnych. Mogłyby one wynikać z przebywania wielu godzin w pozycji siedzącej. Należą do nich: ból nóg, rąk i pleców, problemy z koncentracją czy też gorsze krążenie krwi. Jednak dzięki stelażowi elektrycznemu Spacetronik SPE-440B będziesz mógł na bieżąco dopasowywać jego wysokość. Z uwagi na to zyskasz możliwość pracy zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Regularna zmiana pomiędzy nimi pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie!

Stelaż biurka elektryczny

Idealna do biur z otwartą przestrzenią

Biura open space charakteryzują się stanowiskami pracy stworzonymi w formie wysp ułożonych w jednym dużym pomieszczeniu. Przeważnie są one stosowane w firmach pracujących systemem zmianowym. Wiąże się z tym fakt, że przeważnie na jednym stanowisku pracuje kilka osób. Co za tym idzie, stosując biurka standardowe, nie ma możliwości dopasowania ich wysokości do wszystkich pracowników. Dlatego też stelaż Spacetronik SPE-440B jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w biurach typu open space. Za pomocą jednego stelaża stworzysz 2 w pełni regulowane stanowiska pracy. Dzięki temu sprawisz, że Twoje biuro będzie w pełni ergonomiczne.

Stelaż biurko elektryczne

Zadbaj o swoją prywatność ze stelażem Spacetronik SPE-440B

Za pomocą jednego stelaża jesteś w stanie stworzyć dwa stanowiska pracy. Nie wpływa to jednak na brak możliwości zachowania prywatności podczas korzystania z niego. Wszystko z uwagi na wbudowane wejście na opcjonalny panel oddzielający oba stanowiska. Dzięki niemu nikt nie będzie patrzył Ci się na ręce w trakcie pracy. Stelaż Spacetronik SPE-440B nada się, więc bardzo dobrze do zastosowania w przestrzeni biurowej.

Biurko elektryczne regulowane

Solidna, wytrzymała budowa stelaża SPE-440B

Stelaż do biurka Spacetronik SPE-440B został wykonany z połączenia wysokiej jakości stali i aluminium. Zapewnia Ci udźwig do 200 kilogramów (po 100 kg na jeden blat - niedołączony do zestawu). Został wyposażony w cztery nogi złożone z trzech segmentów. Zapewnia Ci to możliwość ustawienia wysokości stelaża w zakresie 620 - 1280 mm (24.4" - 50.4"). Całą konstrukcję napędzają cztery silniki gwarantujące maksymalną prędkość unoszenia do 38 mm/s. Do stelaża bez problemu dopasujesz blat o wymiarach 1100~2000 x 700~750 mm.

Stelaż do biurka elektrycznego

Dopasuj stelaż do swoich potrzeb

Stelaż biurkowy Spacetronik SPE-440B daje Ci nie tylko możliwość dopasowania swojej wysokości. Możesz również wyregulować jego szerokość. Zakres regulacji 1000~1700 mm. Pozwoli Ci on na dopasowanie do niego wielu rodzajów blatów. Zalecane są blaty o grubości do 18 mm. Dodatkowo, zmieniając szerokość stelaża, jesteś w stanie go dopasować do swojej przestrzeni. By zapewnić Ci jak największą stabilizację w trakcie pracy, stelaż został wyposażony w podkładki pod stopy. Możesz dopasować je do każdego rodzaju podłoża. Zapewnisz sobie bezpieczeństwo i ochronę przed niestabilnością. Zmniejszysz tym samym, chociażby ryzyko rozlania napoju w trakcie zmiany wysokości biurka.

Stelaże do biurek regulowane

Zaawansowany panel sterowania zapewniający wygodę użytkowania

Stelaż elektryczny Spacetronik SPE-440B został wyposażony w dotykowy panel sterowania. Jesteś za pomocą niego w stanie, bez problemu zmienić wysokość swojego biurka. Daje Ci on możliwość zaprogramowania 3 ustawień pamięci dotyczących wysokości. Wystarczy, że naciśniesz odpowiedni przycisk, a stelaż sam zatrzyma się na zaprogramowanym przez Ciebie poziomie wysokości. Dodatkowo na panelu możesz zastosować blokadę rodzicielską czy też zmieniać jednostki pomiędzy centymetrami i calami. Jednak to nie wszystkie systemy zastosowane w stelażu do biurka elektrycznego Spacetronik SPE-440B. Został on wyposażony również w system wykrywania kolizji. Gdy tylko natrafi na przeszkodę, przestanie zmieniać wysokość. Wszystko, by zadać o Twoje bezpieczeństwo. Co więcej, stelaż może również wydawać z siebie sygnał dźwiękowy przypominający Ci o zmianie pozycji ciała. Dzięki temu nie będziesz musiał zawracać sobie tym głowy. Ze stelażem Spacetronik SPE-440B zadbasz o swoje zdrowie!

Elektryczny stelaż biurkowy

Specyfikacja techniczna

Materiał: stal, aluminium, tworzywo sztuczne
Wymiary: 1000~1700 x 1375 x 620~1280 mm (39,4"~66,9"x 54,1"x 24,4"~50,4")
Rozmiar blatu: 1100~2000 x 700~750 mm (43,3"~78,7") x (27,6"~29,5")
Grubość blatu: ≥18 mm (≥0,71")
Udźwig: 200 kg (100 kg x2)
Zakres szerokości: 1000~1700 mm (39,4"~66,9")
Zakres wysokości: 620~1280 mm (24,4"~50,4")
Segmenty kolumn: kolumna trójstopniowa
Rozmiar kolumny: 40x70, 45x75, 50x80 mm
Liczba nóg: cztery nogi
Kolor ramy: czarny
Regulowana podkładka pod stopy: tak
Ilość silników: 4
Pobór mocy: 100 ~ 240 V
Długość przewodu zasilającego: 1,8 m (5,9 stopy)
Maks. Prędkość: 38 mm/s
Typ kontrolera: Dotykowy panel sterowania
Przypomnienie o zmianie pozycji: tak
Sugerowana temperatura pracy: -5 ℃ ~ 40 ℃
Stopień IP: IP20

Stelaż regulowany elektrycznie
Biurko elektryczne
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci