• SMART Kamera Tuya Aosu SL-L5P AOSU

Symbol: SL-L5P

Zewnętrzna kamera obrotowa. Rozdzielczość 5MP (3k). Wodoszczelność na poziomie IP65. Zaawansowany kolorowy tryb nocny. Wspierany przez AI system odróżniania obiektów. Inteligentne oświetlenie. Wsparcie aplikacji Tuya, Alexa, Google Assistant.

778.70
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 7 szt.
Waga 0.15 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon
Kamera wifi

Zewnętrzna kamera obrotowa Aosu SL-L5P

Panoramiczna kamera zewnętrzna Aosu SL-L5P jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą poczuć profesjonalną ochronę. Kamera cechuje się niesamowitą rozdzielczością 5MP (3K). Dodatkowo ma możliwość obrotu o 360 stopni i może wykryć ruch w polu 270 stopni. To wszystko dzięki 3 czujnikom ruchu, w które została wyposażona. Dzięki wejściu na kartę MicroSD (niedołączona do zestawu), masz możliwość nagrywania video aż do 128GB. Co więcej, istnieje również możliwość zapisywania plików w usłudze chmury. Pełnie możliwości kamery obrotowej Aosu SL-L5P odkryjesz z darmową aplikacją na telefon — Tuya.

Kamera

Wielofunkcyjna kamera bezpieczeństwa Aosu SL-L5P

Kamera do monitoringu SL-L5P dzięki mnogości systemów, w które została wyposażona, zapewni Ci profesjonalną ochronę. Możliwość obrotu o 360 stopni sterowana za pomocą aplikacji na telefon Tuya. Pozwoli Ci dowolnie zobaczyć to, co tylko chcesz. Natomiast jakość 3K zapewni Ci dostrzeżenie każdego najmniejszego detalu. Nawet w nocy. To dzięki zaawansowanemu trybowi nocnemu, który zapewnia wyraźny, kolorowy obraz po zapadnięciu zmroku. Możliwość wykrycia ruchu i umiejętność rozróżnienia człowieka od zwierzęcia. Te cechy zapewnią Ci bezpieczeństwo również, gdy nie patrzysz na ekran swojego telefonu.

Kamera zewnętrzna wifi

Obrotowa kamera 360 stopni z 3 czujnikami ruchu

Wiele kamer dostępnych na rynku zapewnia Ci monitoring tylko w zakresie około 160 stopni. Dlatego, jeżeli chciałbyś mieć pod kontrolą całe podwórko, musiałbyś wyposażyć się w kilka kamer. Kamera Aosu SL-L5P zapewnia Ci pole widzenia do 360 stopni! Bez problemu będziesz mógł mieć pod kontrolą całe podwórko za pomocą tylko i wyłącznie jednej kamery. Została wyposażona w 3 czujniki ruchu. Dzięki temu jest w stanie wykryć ruch w polu 270 stopni. Dodatkowo kamera może pochylać się do 90 stopni.

Kamera zewnętrzna wifi

Kamera bezpieczeństwa ze wsparciem sztucznej inteligencji

Aktualne czasy cechują się niesamowicie szybkim rozwojem różnorakich technologii. Sztuczna inteligencja otacza nas z każdej strony, oferując swoją pomoc. Dlatego też kamery bezpieczeństwa powinny być wyposażone w różne systemy bezpieczeństwa. Jednym z nich jest system odróżniania ruchu człowieka, zwierzęcia i samochodów. Wszystko z uwagi na zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji (AI). Dzięki temu kamera będzie w stanie skutecznie rozpoznać nadchodzące zagrożenie, bądź podejrzane zachowanie. Dzięki temu kamera nie będzie Ci wysyłała niepotrzebnych powiadomień, gdy nic istotnego się nie wydarzyło. Aplikacja zajmie Ci czas tylko wtedy, gdy wydarzy się coś wartego Twojej uwagi.

Kamera do monitoringu

Inteligentne oświetlenie

Kamera do monitoringu Aosu SL-L5P została wyposażona w inteligentne reflektory. Zapewnią Ci odpowiednią widoczność w każdych warunkach. Do ustawienia reflektorów możesz wybrać jeden z dwóch trybów. Pierwszym z nich jest tryb manualny. Dzięki niemu sam ustawisz jasność lampy w przedziale od 0 do 2600 lumenów. Drugi z nich to tryb automatyczny. W tym ustawieniu sensor światła sam będzie na bieżąco dostosowywał jasność reflektorów do aktualnych potrzeb. Wszystko po to, żebyś zawsze mógł się cieszyć jak najlepszą widocznością!

Kamera wifi zewnętrzna

Dostrzeż każdy detal w jakości 5MP (3K)

Systemy bezpieczeństwa w kamerach są niesamowicie istotne. Jednak wszelkie systemy bezpieczeństwa są tylko dodatkiem, który nic by nie znaczył bez odpowiedniej jakości obrazu. W przypadku kamery Aosu SL-L5P nie musisz wybierać pomiędzy dobrą jakością a zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa. Zapewnia Ci ona jakość 5MP, czyli potocznie nazywaną jakość 3K. Jest to najwyższej klasy jakość obrazu, która zapewni Ci dostrzeżenie nawet najmniejszych detali. Większość kamer na rynku oferuje rozdzielczość 1080p bądź też 2K. Zapewniają one całkiem dobre wrażenia wizualne. Rozdzielczość 5MP jest o około 50% poprawioną ostrością obrazu względem rozdzielczości 2K.

Kamera 360 stopni

Miej pod kontrolą każdy zakamarek swojego podwórka

Wiele osób, wyposaża się w całą masę najróżniejszych kamer, by móc mieć pod kontrolą całe podwórko. Ty dasz radę to osiągnąć przy pomocy tylko i wyłącznie jednej kamery! Kamera Aosu SL-L5P pozwoli Ci na ręczne sterowanie i obracanie jej w zakresie 360 stopni. Wszystko za pomocą aplikacji na telefon Tuya. Dodatkowo wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk w aplikacji i kamera sama wykona obrót o 360 stopni. Pokaże Ci przy tym całe Twoje podwórko.

Kamera na wifi

Nagrywaj 24 godziny na dobę

Kupując kamerę bezpieczeństwa, chcesz się czuć bezpieczny cały czas. Dlatego też kamera Aosu SL-L5P została wyposażona w wejście na kartę MicroSD. Maksymalna obsługiwana pamięć to aż 128GB. Dzięki temu będziesz w stanie nagrywać nagrania 24 godziny na dobę. Karta MicroSD nie jest dołączona do zestawu. 


Kamera SL-L5P z zaawansowanym trybem nocnym

Kamera ma możliwość nagrywania 24h na dobę. Dlatego też musi zapewnić ona odpowiednią jakość również po zapadnięciu zmroku. Dlatego też model SL-L5P został wyposażony w zaawansowany tryb nocny. Zapewnia on wysokiej jakości, kolorowy obraz. Dodając do tego światło wydobywające się z jasnych reflektorów będących częścią kamery, otrzymasz bardzo wyraźny obraz. Bez różnicy czy będzie dzień, czy noc.

Kamera 360

Tryb automatycznego śledzenia ruchu

Kamera Aosu SL-L5P daje Ci możliwość obracania nią w zakresie 360 stopni z poziomu aplikacji. Co, jednak gdy nie masz czasu, sprawdzać na aplikacji co się dzieje przed Twoim domem? Nie musisz się o to martwic! Kamera została wyposażona w zaawansowany system śledzenia ruchu. Oznacza to, że gdy tylko wykryje ruch człowieka, będzie sama się obracać. Będzie za nim podążać tak długo, aż obserwowana osoba wyjdzie z jej pola widzenia. Dzięki temu z większą łatwością rozpoznasz kogoś na nagraniu, gdy zajdzie taka potrzeba.

Kamera wifi zewnętrzna obrotowa

Ustaw alarm bezpieczeństwa

Jeżeli jeszcze Ci mało systemów bezpieczeństwa, Kamera Aosu SL-L5P zapewnia Ci dodatkowe możliwości ochrony. Za pomocą aplikacji, możesz ustawić alarm bezpieczeństwa, który będzie wydawał z siebie sygnał świetlny i dźwiękowy. Wszystko w celu przepędzenia potencjalnego włamywacza. Możesz sam wybrać, w jakich dniach i godzinach alarm ma być aktywny.

Kamera monitoringu zewnętrznego

Kamera zewnętrzna z rozbudowanymi systemami bezpieczeństwa

Możesz sobie zadawać pytanie: „Jaka kamera do monitoringu podwórka?". Najprostszą odpowiedzią na to pytanie jest: „Taka, która zapewnia rozbudowane systemy bezpieczeństwa". Kamera Aosu SL-L5P idealnie wpisuje się w ten opis. Jednym z systemów zapewniających Ci bezpieczeństwo jest funkcja Patrolu 360 stopni. Jednym przyciskiem, jesteś w stanie sprawdzić, co się dzieje przed Twoim domem. Będziesz mógł spojrzeć w każdy zakamarek pola widzenia kamery. Zobaczysz czy nie czai się nigdzie jakieś niebezpieczeństwo. Jednak to nie jedyne zabezpieczenie, na które możesz liczyć. Wiadomości szybkiego wybierania i możliwość rozmowy po obu stronach kamery. Te cechy zapewnią Ci sprawną komunikację z osobą będącą na Twoim podwórku. Aplikacja powiadomi Cię, gdy kamera wykryje ruch. Dzięki wysokiej jakości mikrofonu będziesz mógł usłyszeć również rozmowy przed Twoim domem. Chcesz, jednak zapewnić większą anonimowość sobie czy członkom Twojej rodziny? Jesteś w stanie tego dokonać za pomocą funkcji zmiany głosu.

Kamera wifi do domu

Kamera bezpieczeństwa gotowa na każde warunki

Zastanawiasz się, jaka kamera do monitoringu podwórka? Kamera zewnętrzna do monitoringu musi być gotowa do pracy w każdych warunkach. Dlatego też kamera Aosu SL-L5P ma zapewnioną wodoodporność z klasą szczelności IP65. Jest upał, śnieg czy pada ulewny deszcz? Z kamerą SL-L5P możesz cieszyć się zawsze obrazem wysokiej jakości. Bez obaw o uszkodzenie Twojego urządzenia. Kamera jest w stanie bez problemu działać w temperaturze w zakresie od -20 do 50°C

Kamera do monitoringu domu

Rozwiązania SMART

Kamera Aosu SL-L5P jest kompatybilna z urządzeniami SMART. Oznacza to, że z łatwością możesz używać komend głosowych, by zobaczyć obraz z kamery. Dzięki temu w jeszcze łatwiejszy sposób będziesz mógł dbać o bezpieczeństwo swojego domu. Co więcej, zależy nam na tym, żeby cała Twoja rodzina mogła czuć się bezpieczna. Dlatego też z urządzenia może korzystać w jednym momencie kilka osób. Wszystko po to, by każdy domownik mógł się czuć równie bezpiecznie.

Kamera wifi obrotowa

Obsługuj urządzenie za pomocą telefonu z aplikacją Tuya

Do odblokowania pełni możliwości swojego urządzenia, potrzebny będzie Ci telefon z zainstalowaną aplikacją Tuya. Aplikację z łatwością znajdziesz zarówno na App Store, jak i na Google Play. Dzięki niej będziesz mógł zdalnie korzystać ze wszystkich możliwości swojej kamery.

, Kamera monitoringu domu zewnętrzna

Zyskaj nowy poziom bezpieczeństwa zapisując wszystko na chmurze

Chciałbyś bezpiecznie przechowywać swoje wszystkie najważniejsze nagrania? Chciałbyś nie martwić się o to czy Twojej kamerze nie kończy się miejsce na karcie? Idealnym rozwiązaniem może okazać się dodatkowa subskrypcja na usługi tzw. chmury. Co zyskasz dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania?
Nie ma potrzeby korzystania z kart pamięci
Przechowywanie wideo w chmurze pozwala uniknąć awarii lub utraty lokalnych plików oraz ważnych danych wideo.
Oparty na usługach chmurowych Amazon
Zapewnia wyższy poziom szyfrowania danych. Twój materiał filmowy nie zostanie skradziony lub zmodyfikowany przez nikogo nieupoważnionego.
Inteligentna klasyfikacja AI
Inteligentne rozpoznawanie ludzi. Pomoże Ci lepiej zrozumieć działania i zachowania Twojej rodziny oraz poprawić bezpieczeństwo w domu.
Nieograniczona przestrzeń magazynowa
Film jest przechowywany do 30 dni. Bez ryzyka utraty materiału z powodu niewystarczającej ilości pamięci.
Do wyboru masz jeden z 3 planów: 14 dni, 30 dni, 3*30 dni.

Kamera obrotowa przed dom

Skład zestawu

W zestawie znajdują się takie elementy jak:
1. Kamera,
2. Kabel ładujący USB-C,
3. Haczyk instalacyjny,
4. Instrukcja obsługi,
5. Podstawa,
6. Nasadka centralnej śruby,
7. Śrubki podstawy,
8. Śruba centralna,
9. Naklejka bezpieczeństwa,
10. Skrzynka przyłączeniowa. 

Kamera z nocną wizją

Porównanie modeli


SL-L5P SL-C4L SL-C5L
Rozdzielczość 5MP (3K) 2K 2K
Pole widzenia 270° 166° 166°
Opcje zasilania Zasilanie przewodowe Zasilanie przewodowe Zasilanie przewodowe
Pamięć wbudowana Karta SD (nie w zestawie) / Chmura Karta SD (nie w zestawie) / Chmura Karta SD (nie w zestawie) / Chmura
Miesięczna opłata Nie Nie Nie
Panel słoneczny Nie Nie Nie
Reflektor Tak Tak Tak
Kolorowa nocna wizja Tak Tak Tak

Do pobrania

Instrukcja obsługi (polski)

Kamera z aplikacją Tuya

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci