• Stojak i pojemniki magazynowe SPM-RM42-1 kuweta M SPACETRONIK

Symbol: WSPMRM421

Zestaw regał i pojemniki magazynowe kuweta rozmiar "M" x42 czarna. Wymiary kompatybilnych kuwet 215x145x100mm grubość ścianki 3mm.

Brak towaru
1699.74
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 0 szt.
Waga 30 kg
Zostaw telefonZestaw stojak i pojemniki magazynowe SPM-RM42-1 kuweta Mx42 kolor czarna
Praktyczny stojak magazynowy to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu, magazynu, sklepu, czy innego lokalu w którym liczy się komfort, wygoda i odpowiednia organizacja miejsca pracy! Z systemem regałowym nie tylko zaprowadzisz porządek w Twoim warsztacie, ale jednocześnie poprzez jego żywą kolorystykę i schludność wykonania, pozytywnie wpłyniesz na estetykę miejsca pracy!
Kupując produkt, otrzymujesz metalowy solidnie wykonany regał wraz z zestawem pojemników: 42 x kuweta średnia "M"

image

Stojaki dostępne w 4 wariantach i różnej kolorystyce:
Niewątpliwą zaletą systemu regałowego naszej produkcji jest dostępność kuwet w różnych kolorach i rozmiarach, co zdecydowanie ułatwia orientację w miejscu pracy i pozwala na szybką identyfikację zawartości konkretnego pojemnika. Standardowo kuwety dostępne są w pięciu podstawowych kolorach: czarny, żółty, czerwony, niebieski, zielony.
- Stojak w rozmiarze "L" - 35 kuwet w rozmiarze "L"
- Stojak w rozmiarze "M" - 42 kuwety w rozmiarze "M"
- Stojak w rozmiarze "S" - 80 kuwet w rozmiarze "S"
- Stojak w rozmiarze "MIX" - 60 kuwet MIX (32 kuwety "S", 18 kuwet "M", 10 kuwet "L")
Solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów
Stojak magazynowy poprzez solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów, wyróżnia się niezwykle stabilną i wytrzymałą konstrukcją, która pozwala na jego dowolne, bezpieczne zagospodarowanie. Konstrukcja regału w całości została wykonana z masywnych, stalowych profili o wymiarach 40x40 mm (grubość ścianki: 2 mm), co czyni ją odpowiednią do utrzymywania dużych obciążeń.


Możliwość ustawiania w stos
Dzięki możliwości bezpiecznego układania w stos, uniwersalne kuwety mogą być także z powodzeniem wykorzystywane jako kilkuelementowy zestaw pojemników, tworząc w ten sposób samodzielny regał.Mnogość zastosowania
Uniwersalne pojemniki warsztatowe produkcji są dedykowane głównie dla regału o modułowej budowie, ale ich uniwersalny charakter sprawia, że doskonale sprawdzają się jako komponent innego, dowolnego systemu regałowego.Żywa kolorystyka kuwet dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach
Niewątpliwą zaletą systemu regałowego naszej produkcji jest dostępność kuwet w różnych rozmiarach i/lub kolorach, co zdecydowanie ułatwia orientację w miejscu pracy i pozwala na szybką identyfikację zawartości konkretnego pojemnika. Standardowo kuwety dostępne są w pięciu podstawowych kolorach: czarny, żółty, czerwony, niebieski, zielony oraz w trzech różnych rozmiarach:
- Pojemniki małe "S" (160x105x75mm) - poprzez swoje niewielki wymiary, pojemniki przeznaczone są do przechowywania mniejszych narzędzi i akcesoriów.
- Pojemniki średnie "M" (215x145x100 mm) - stworzone z myślą o przechowywaniu narzędzi, akcesoriów i innych przedmiotów niedużej wielkości.
- Pojemniki duże "L" (260x170x125mm) - poprzez swoją większą pojemność, doskonale nadają się do przechowywania większych i cięższych urządzeń, narzędzi i innych akcesoriów.

Dane techniczne pojemników PCV:
- materiał: polipropylen
- kolor (do wyboru): (1) - czarny, (2) - niebieski, (3) - czerwony, (4) - zielony, (5) - zółty,
- grubość ścianki: 3 mm.

Rozmiar "S"
- wysokość: 75 mm.
- szerokość: 105 mm.
- głębokość: 160 mm.
- maksymalne obciążenie: 2 kg.

Rozmiar "M"
- wysokość: 100 mm.
- szerokość: 145 mm.
- głębokość: 215 mm.
- maksymalne obciążenie: 5 kg.

Rozmiar "L"
- wysokość: 125 mm.
- szerokość: 170 mm.
- głębokość: 260 mm.
- maksymalne obciążenie: 8 kg.

 

 


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci