• Storz&Bickel MIGHTY+ Medic - waporyzator do suszu

Symbol: mighty_2
1669.36
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 10 szt.
Waga 0.15 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon
Waporyzator Storz&Bickel MIGHTY+ Medic
Mighty+ Medic to innowacyjny waporyzator medyczny do suszu. Jest to pierwszy na rynku waporyzator, który został medycznie zatwierdzony do terapii medycznej marihuaną. Jest to ulepszona wersja waporyzatora Mighty Medic.


Waporyzator Mighty+ Medic jest ładowany za pomocą portu USB-C i posiada funkcję szybkiego ładowania baterii, która pozwala na osiągnięcie poziomu naładowania do 80% w zaledwie 40 minut. Jest wyposażony w hybrydowy system grzewczy oraz oferuje pełen zakres temperatury w przedziale od 40 do 210 °C.
Niezwykle istotną cechą tego waporyzatora jest jego zdolność do produkcji delikatnej pary, która jest przyjazna dla gardła już po pierwszym zaciągnięciu.
Mighty+ Medic to certyfikowany waporyzator medyczny do inhalowania medycznego konopi. Jest to najnowsza i udoskonalona wersja waporyzatora Mighty Medic, który został wyprodukowany przez niemieckiego producenta Vapormed.
Ten waporyzator jest wyposażony w hybrydowy system grzewczy, który łączy w sobie ogrzewanie konwekcyjne (przez gorące powietrze) oraz przewodzenie (kondukcję). Jest niezwykle prosty w obsłudze, idealny dla osób, które po raz pierwszy mają styczność z waporyzacją.
Mighty+ Medic to udoskonalona wersja Mighty Medic. Oto kilka ulepszeń, które wprowadzono w tej nowej wersji:

Możliwość ładowania za pomocą kabla USB-C zamiast dedykowanej ładowarki.
Funkcja szybkiego ładowania umożliwiająca naładowanie baterii do 80% w zaledwie 40 minut.
Krótki czas nagrzewania wynoszący mniej niż 60 sekund.
Komora grzewcza pokryta warstwą ceramiki, co ułatwia czyszczenie i zapewnia lepszy smak.
Poprawiona i stabilna konstrukcja, zapewniająca trwałość i wytrzymałość.
Tryb Superbooster z wstępnie ustawioną temperaturą.
Ulepszony wygląd obudowy.
Gwarancja producenta obejmująca 2 lata, a po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta - łącznie 3 lata.

 
Aby używać waporyzatora Mighty+ Medic, postępuj zgodnie z poniższymi prostymi krokami:


Włącz waporyzator, naciskając pomarańczowy przycisk znajdujący się na boku urządzenia.


Za pomocą przycisków plus i minus ustaw wybraną temperaturę. Mighty+ Medic oferuje pełen zakres kontroli temperatury z dokładnością do 1°C w przedziale od 40 do 210 °C.


Zalecamy rozpoczęcie waporyzacji od niższej temperatury, na przykład 170-180 °C, a następnie, w miarę potrzeby, stopniowe zwiększanie temperatury. Możesz dostosować temperaturę nawet w trakcie inhalacji, bezpośrednio na urządzeniu.


Gdy waporyzator osiągnie ustaloną temperaturę, otrzymasz dwukrotne wibracje, sygnalizujące, że jest gotowy do użycia.


Waporyzator Mighty+ Medic ma wbudowany system automatycznego wyłączania (Auto-Off), który aktywuje się po 2 minutach braku użytkowania. Chroni to przed przegrzaniem i oszczędza energię.


 
To wszystko! Teraz możesz cieszyć się waporyzacją medycznej marihuany za pomocą Mighty+ Medic. Pamiętaj jednak, aby zawsze przestrzegać instrukcji obsługi dostarczonych przez producenta.
 
W waporyzatorze Mighty+ Medic zastosowano opatentowany system grzewczy, który wykorzystuje hybrydowe połączenie konwekcji i kondukcji. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu susz umieszczony w urządzeniu jest równomiernie podgrzewany i odparowywany, a para jest generowana od pierwszego oddechu.
Aby uzyskać optymalne efekty inhalacji, zaleca się korzystanie z dołączonych kapsułek dozujących, które umożliwiają precyzyjne dozowanie suszu. Jednak istnieje także możliwość bezpośredniego załadowania suszu do komory waporyzatora.
Dodatkowo, w Mighty Medic zastosowano jednostkę chłodzącą, która zapewnia, że wytworzona para zostaje schłodzona do odpowiedniej temperatury. Dzięki temu uzyskuje się łagodny smak pary, co jest korzystne dla gardła podczas inhalacji.
 URZĄDZENIE MEDYCZNE (VAT 8%)
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci