• Transmiter Powerline Fritz! 1220E SET Refurbished Fritz!

Symbol: MULTPPF1220E

Adapter FRITZ! Powerline 1220E pozwala na stworzenie szybkiej sieci z wykorzystaniem istniejącej instalacji elektrycznej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, urządzenia mogą komunikować się między sobą z prędkością aż do 1200 Mbit/s.

Brak towaru
610.87
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 0.5 kg
Zostaw telefon


Powerline FRITZ! 1220E SET 2 szt.

Adapter FRITZ! Powerline 1220E pozwala na stworzenie szybkiej sieci z wykorzystaniem istniejącej instalacji elektrycznej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, urządzenia mogą komunikować się między sobą z prędkością aż do 1200 Mbit/s. Stabilne i szybkie połączenie zapewniają porty Gigabit LAN. Urządzenia FRITZ!Powerline 1220E nie blokują gniazdek elektrycznych.
Najważniejsze cechy trasmitera sieciowego:

- Rodzaj połączenia Powerline - PLC
- Maks. prędkość synchronizacji 1200 Mbit/s
- Porty LAN 2 porty Gigabit LAN
- Zestaw 2 urządzenia
- Maks. ilość urządzeń 16

Większe prędkości transferu przez gniazdko

Dzięki adapterowi FRITZ!Powerline 1220E każde gniazdko w domu jest potencjalnym portem sieciowym, zapewniającym błyskawiczne połączenia: gigabitowa prędkość pozwala na bardzo szybki i bezpieczny przesył danych we własnej sieci domowej poprzez instalacje elektryczna. Większy zasięg sieci Udoskonalona technologia Powerline umożliwia osiągniecie większej prędkości transferu oraz szerszego zasięgu. Gniazda w zewnętrznej strefie wejściowej korzystają w dużym stopniu z wyższej i stabilniejszej mocy nadawczej. Urządzenia FRITZ!Powerline 1220E nie blokują gniazdek elektrycznych. Elastyczność dzięki kompatybilności ze starszymi wersjami Adapter FRITZ!Powerline 1220E jest oczywiście kompatybilny z poprzednimi modelami: można go stosować razem z modelami klasy 200 Mbit/s, 500 Mbit/s i 1000 Mbit/s, rozszerzając zasięg sieci domowej.

Większa moc - mniejsze zużycie

Adapter FRITZ!Powerline 1220E charakteryzuje większa moc w porównaniu z poprzednim modelem FRITZ!Powerline 500E, wyróżnia się on jednak równie niskim zużyciem energii. Dzięki inteligentnej, energooszczędnej funkcji, gdy nie jest aktywny przekaz danych, FRITZ!Powerline automatycznie przechodzi w tryb uśpienia. Łatwe i proste przyłączenie Aby włączyć do sieci domowej kolejne adaptery FRITZ!Powerline i nawiązać połączenie z innymi urządzeniami sieciowymi, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Instalacja jest bardzo prosta, a przekaz pomiędzy poszczególnymi adapterami odbywa się szyfrowanym kanałem.Inteligentne rozwiązanie Adaptery FRITZ!Powerline to sprytne rozwiązanie na potrzeby sieci domowej: umożliwiają praktyczny transfer danych przez instalacje elektryczna, bez żmudnego montażu kabli sieciowych. Jest to najwygodniejsza i jednocześnie najpewniejsza forma przekazu danych wewnątrz własnej sieci.


Specyfikacja

- Typ Powerline - PLC 2 szt
- Prędkość powerline do 1200 Mbit/s
- Szyfrowanie AES 128 bit
- Port LAN 2x Gigabit LAN
- Zużycie energii 1 W (uśpienie) 3 W (praca)
- Standardy IEEE P1901 i HomePlug AV2
- Kompatybilność powerline 1000, 500 i 200 Mbit/s
- Wymiary (dl. x wys. x szer.): 59 x 132 x 41 mm
- Masa: 420 g
- Napiecie robocze: 230 V~, 50 Hz
- Wersja Refurbished: opakowanie zastępcze, gwarancja 12 miesięcy


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci