• Zestaw optyczny FibreIRS Global Invacom OTx KIT Global Invacom

Symbol: IOSATOPMOTX

Optyczny zestaw do dystrybucji sygnału satelitarnego i naziemnego za pomocą światłowodów FibreIRS OTx KIT 1310nm na max. 32 odbiorniki optyczne IRS typu Quad lub Quatro.

1510.74
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 5 szt.
Waga 1.5 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon

Optyczny zestaw sygnału satelitarnego i naziemnego FibreIRS OTx 1310

Przedstawiamy nowy zestaw optyczny OTx firmy Global Invacom. Zestaw ten OTx KIT jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi przeszłymi i obecnymi urządzeniami FibreIRS i został zaprojektowany z myślą o przyszłej kompatybilności.
Zestaw ten zastępuje funkcjonalność optycznego konwertera LNB i transmitera ODU32. Nadajnik konwertuje jedną pozycję satelitarną wraz sygnałem DVB-T/T2 lub DVB-C na pojedynczy kabel światłowodowy, umożliwiając pracę na dłuższych odcinkach z bardzo małymi stratami.




Sygnał wejściowy z LNB Wide Band
OTx posiada 3 wejścia, z których 2 przeznaczone są dla sygnału z satelity. To za mało na konwerter quattro, ale właśnie dlatego Global Invacom skupił się na zastosowaniu konwertera szerokopasmowego Wide Band gdzie można umieścić VH i VL na jednym koncentryku i HH i HL na drugim.
Przy użyciu szerokopasmowego konwertera LNB potrzebne są tylko 2 kable od anteny satelitarnej do OTx, ostatecznie oszczędzając na koncentryku.

Wejście sygnału naziemnego
Oprócz możliwości pracy z sygnałem satelitarnym, istnieje również wejście specjalnie dla sygnałów naziemnych, takie jak sygnały z DVB-T/T2, DVB-C lub DAB+. Należy pamiętać, że zakres częstotliwości, w którym działa ten system, to 88 MHz - 694 MHz.

Kabel optyczny
Ten system współpracuje z kablami jednomodowymi, takimi jak linia FibreIRS.

Długość fali 1310nm
Przy długości fali 1310nm zestaw może dostarczyć sygnał do max. 32 odbiorników optycznych typu Quad lub Quatro przy użyciu spliterów optycznych.


Dane techniczne:
- Wejście optyczne FibreIRS FC/UPC
- W pełni kompatybilny z GI O2O i istniejącymi systemami FibreIRS
- Wejście szerokopasmowe
- Montaż na ścianie lub słupie
- Wersja 1310nm



Instrukacja obsługi:
https://www.dmtrade.pl/katalogi/invacom/OTx/OTx_Manual.pdf

Karta katalogowa:
https://www.dmtrade.pl/katalogi/invacom/OTx/OTx_Specs_v2.pdf

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci