• Zewnętrzna kamera Wi-Fi 1080p Qnect QN-IPC03 QNECT

Symbol: QN-IPC03

Niewielkich rozmiarów kamera wewnętrzna Wi-Fi, która pozwoli Ci na monitorowanie sytuacji w domu. Bądź spokojny o swoje mieszkanie, dzięki detektorowi ruchu i dźwięku. Steruj smartfonem za pomocą darmowej aplikacji Smart Life.

Brak towaru
490.77
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 0.11 kg
Zostaw telefon

Spacetronik Smart Life

Zewnętrzna kamera Wi-Fi 1080p Qnect QN-IPC03

Bezprzewodowa kamera IP Wi-Fi QN-IPC03 to idealne rozwiązanie zarówno do domu, jak i firmy, biura. Nie martw się o swój dom podczas wyjazdu na urlop. Aplikacja przyśle powiadomienie na Twój telefon, gdy detektory w urządzeniu wykryją ruch lub dźwięk. Sprawuj kontrolę w każdej chwili, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz - będziesz potrzebował jedynie dostęp do internetu. Uwiecznij ciekawe chwile, robiąc zdjęcie lub rejestrując film. Kamera Wifi pracuje z darmową aplikacją Smart Life lub Qnect Home. 

Detektor ruchu i dźwięku

Martwisz się o swój dom podczas Twojej nieobecności? Dzięki wewnętrznej kamerze Qnect QN-IPC01 możesz już bez obaw zostawiać na długie dni swoje mieszkanie. Gdy kamera wykryje ruch w swoim polu widzenia lub dźwięk, otrzymasz powiadomienie na swój telefon z załączonym zdjęciem zrobionym w momencie detekcji. Aplikacja pozwala na ustawienie trzech poziomów czułości: niski, średni oraz wysoki. Ponadto możemy ustawić harmonogram dla aktywacji lub deaktywacji PIR, może on również działać nieprzerwanie przez cały dzień.

Detektor dźwięku detektor ruchu PIR

Dwukierunkowy dźwięk

Zostawiłeś na krótko dziecko w domu, ponieważ chcesz zrobić szybkie zakupy, ale martwisz się czy wszystko w porządku? Rozmawiaj z nim i kontroluj sytuację w domu dzięki dwukierunkowemu dźwiękowi (Two-way Audio). Gdy sąsiedzi skarżą się na Twojego psa, który nieustannie szczeka - wydaj mu polecenie, nawet gdy Cię nie ma w domu.

Wysoka jakość obrazu

Monitoruj Twój dom w rozdzielczości 720p HD z szerokim kątem widzenia 80°, aby zobaczyć więcej niż w innych kamerach tej klasy. Z kamerą Qnect nikt, ani nic nie umknie Twojemu oku.

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy

Dzięki bezprzewodowej kamerze Qnect możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy. Przechowuj zapisane materiały na karcie pamięci (obsługiwane karty MicroSD do 64 GB) lub w chmurze. Aplikacja Smart Life i Qnect Home umożliwi Ci odtwarzanie zapisanych zdjęć i filmów.

Kamera bezprzewodowa IP Wi-Fi Spacetronik Smart Life


Darmowa aplikacja & łatwa instalacja


Obsługa inteligentnych urządzeń Qnect odbywa się za pośrednictwem darmowej aplikacji Smart Life lub dedykowanej bezpośrednio dla urządzeń Qnect aplikacji Qnect Home, która jest dostępna na systemy iOS & Android.
Sam proces zakładnia konta w aplikacji jak i dodawania urządzeń jest banalnie prosty, a w razie jakichkolwiek problemów aplikacja podpowiada krok po kroku co należy zrobić i gdzie wpisać, jedyne co musimy znać to nazwa i hasło do sieci WiFi.
Specyfikacja


- Łączy się bezpośrednio z Twoim domowa sieć Wi-Fi
- FHD 1080P
- Zasilany przez USB 5 V 1000 mA
- Kąt detekcji 80 °
- Widok nocny 5m
- Natychmiastowe powiadomienia
- Detekcja ruchu
- Obsługa kart Micro SD (maks. 32 Gb)
- Opcja przechowywania w chmurze

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci