• Bezprzewodowy transmiter HDMI EZCast Ultra EZCast

Symbol: EZCASTULTRA

EZCast Ultra to bezprzewodowy transmiter HDMI, który umożliwa przesyłanie multimediów z urządzenia mobilnego lub komputera do telewizora w jakości 4K@60Hz z HDR. Kompatybilny z systemami iOS, Android, Windows oraz MacOS. Obsługuje Google Home oraz Alexa.

Brak towaru
477.47
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 8
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 0.3 kg
Zostaw telefon

Bezprzewodowy transmiter HDMI EZCast Ultra

EZCast Ultra to niewielkich rozmiarów urządzenie do bezprzedowowego przesyłania multimediów (obrazu i dźwięku) z urządzeń mobilnych lub komputeraz PC na ekran telewizora. Przekształć swój zwykły telewizor w Smart TV! To co widzisz na ekranie tableta, smartfona lub laptopa będzie wyświetlane na dużym ekranie telewizora w jakości do 4K w 60Hz z HDR. Korzystaj z darmowej i łatwej w obsłudze aplikacji EZCast na urządzenia mobilne i komputery PC, która wspiera technologię screen mirroring i umożliwia wyświetlanie filmów, obrazów i innych materiałów z każdego urządzenia na dużym ekranie. To urządzenie idealnie sprawdzi się podczas konferencji i spotkań biznesowych. Dzięki temu transmiterowi będziesz mógł grać w gry z telefonu na dużym ekranie telewizora.

EZCast Ultra U1

Namiastka kina w Twoim domu

EZCast Ultra zapewnia dźwięk najwyższej jakości oraz wyraźny obraz multimediów w 4K. Stabilną i płynną pracę ze smartfonami najnowszej generacji oraz komputerami zapewnia AM8275 - najwydajniejszy procesor wśród urządzeń EZCast.

Wsparcie 4K Ultra HD z HDR

EZCast Ultra to urządzenie zapewniające najwyższą jakość obrazu z możliwością dekodowania i wypuszczenia 4K 60Hz z HDR. Płynne odtwarzanie multimediów nieosiągalne dla innych urządzeń tego typu.

EZCast Ultra w jakości 4K i 60 Hz HDR

Steruj za pomocą głosu

EZCast Ultra obsługuje wiele urządzeń do sterowania głosem, takich jak Google Home oraz Amazon Echo. Za pomocą swojego głosu będziesz mógł sterować i nakazać urządzeniu wyszukiwanie, odtwarzanie, wstrzymanie, przewijanie do tyłu, przewijanie do przodu, zatrzymanie wideo, dodawanie filmów do list odtwarzania i dostosowywanie głośności. Dzięki temu EZCast Ultra jest prawdziwym inteligentnym urządzeniem multimedialnym.

Jak wyświetlić obraz z telefonu na telewizorze?

1. Podłącz urządzenie do portu HDMI w telewizorze HDTV i włącz go za pomocą zewnętrznego źródła zasilania USB.
2. Na wyświetlaczu telewizora wyświetli się nazwa sieci Wifi oraz hasło. Należy podłączyć się do niej za pomocą telefonu.
3. Udostępnij ekran telefonu za pomocą opcji Mirrorlink

UWAGA! Możliwość obsługi za pomocą aplikacji EZCast. Dzięki aplikacji możliwość połączenia z urządzeniem za pomocą Bluetooth dzięki czemu nie blokujemy Wifi.


EZCast Ultra - łatwy proces instalacji

Obsługa wielu środowisk

EZCast Ultra jest w pełni kompatybilny z systemami Windows, MacOS, iOS (natywne wsparcie EZAir - AirPlay) oraz Android (wsparcie Google Cast).

Bezprzewodowy transmiter HDMI EZCast Ultra

Dwuzakresowe Wi-Fi i obsługa Bluetooth

Bluetooth 4.2 pomaga w szybkim parowaniu i połączeniu. Moduł sieciowy 2,4 GHz/5 GHz IEEE 802.11AC WiFI zapewnia wysoką wydajność.

EZCast Ultra - prezentacja produktu (wideo)

 

Możliwości EZCast Ultra - funkcje 

- Miracast: innymi słowy screen mirroring, czyli technologia umożliwiająca przeniesienie treści z ekranu Twojego np. smartfona na telewizor. Idealne zastosowanie do prezentacji, konferencji, czy chociażby dzielenia się najnowszymi zdjęciami z wakacji podczas wizyty u rodziny. (Pamiętaj! Płynność strumieniowanego wideo zależy przepustowości sieci, parametrów i samego strumienia wideo). Posiada natywne wsparcie Google Cast,
- DLNA: Współdzielenie multimediów w ramach jednej sieci domowej,
- Aplikacja EZCast: bezprzewodowe strumieniowanie multimediów z komputera lub urządzeń mobilnych. (System Windows 10 współpracuje z EZCast Ultra bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, z uwagi na natywną obsługę ekranów bezprzewodowych),
- Google Cast:  natywne wsparcie udostępniania obrazu z urządzeń Android, jak i "castowania" treści z aplikacji Google, jak m.in. YouTube. Jednym kliknięciem na smartfonie odtwarzaj ulubione materiały wideo z YT na ekranie swojego telewizora,
- EZAir - odpowiednik słynnego AirPlay w urządzeniach opartych na systemie iOS. Dzięki tej technologii można bezprzewodowo przesłać multimedia wprost z iPada, iPhone'a lub iPoda na ekran posiadanego telewizora,
- Obsługa sterowania głosowego: EZCast Ultra obsługuje wiele urządzeń do sterowania głosem, takich jak Google Home, Amazon Echo, Xioami AI Speaker i Tmall Genie.

Zawartość zestawu EZCast Ultra

- 1 x EZCast Ultra
- 1 x Kabel HDMI (30 cm)
- 1 x Kabel USB typu C (1 m)
- 1 x Instrukcja obsługi

Specyfikacja techniczna

- Model: EZCast Ultra U1
- Układ AM8275
- Sieć 802.11AC 2.4/5GHz z Bluetooth
- Rozdzielczość wyjściowa: HDMI 3840x2160/60p, 4096x2196/24p, 1920x1080/60p
- Obsługiwane systemy: Android, iOS, Windows, MacOS, ChromeOS
- Kolor czarny
- Zasilanie DC 5V/2A

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci