• Kategorie
  • Szukaj
  • Okleiny i folie Carbon - samoprzylepne

Jeśli chcesz w prosty i szybki sposób zmienić barwę swoich mebli albo samochodu, z pewnością zainteresują Cię nasze okleiny samoprzylepne w wielu wariantach kolorystycznych. Z ich pomocą nie tylko zmodyfikujesz wygląd swojego pojazdu, ale umieścisz na nim dowolną reklamę, która dotrze do wielu odbiorców, wszędzie tam, dokąd pojedziesz.
Folie samoprzylepne pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną czy marketingową, ale również ochronną. Jeśli położysz je na szafkach nocnych, stolikach czy meblach kuchennych, zabezpieczysz je przed zarysowaniami, wgnieceniami oraz zaplamieniami. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi lub osób, które udostępniają mieszkania na wynajem.
Co ważne, oferujemy produkty, które nakleisz na okno, żeby uzyskać odrobinę prywatności, z pewnością skorzystają z nich osoby mieszkające na gęsto zabudowanych osiedlach.
Sprzedajemy je w rolkach, które wystarczą Ci na długi czas. Możesz wycinać z nich dowolne kształty, które nakleisz na wybraną powierzchnię, żeby zabezpieczyć lub pomalować w dowolny sposób.

Jeśli jesteś tym zainteresowany, zapoznaj się z naszą ofertą!