• Cyfrowy miernik izolacji 10kV 2TOhm PeakTech 2685A PEAKTECH

Symbol: PEAK_2685A

Cyfrowy miernik izolacji HV Insulationstester 10 kV / 2 TOhm, urządzenie sprawdza izolację w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy. Nowe dodatkowe funkcje PI (wskaźnik polaryzacji) i DAR (współczynnik absorpcji dielektrycznej)

Brak towaru
4717.04
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 1 kg
Zostaw telefon

Cyfrowy miernik izolacji HV Insulationstester 10000 V / 2 TΩ PeakTech 2685A

PeakTech 2685A to wysokonapięciowe urządzenie do pomiaru izolacji, które może generować i wyprowadzać napięcie testowe do 10000V. Za pomocą pomiaru izolacji można sprawdzić przewody lub izolację urządzeń elektrycznych i zidentyfikować wadliwe. Odpowiednie gniazda na urządzeniu testowym są oznaczone do podłączenia, aby zapobiec pomyłce lub nieprawidłowemu podłączeniu testowanego urządzenia. Funkcje pomiarowe można szybko ustawić za pomocą przełącznika wyboru i przycisków. Miernik izolacji jest wbudowany w solidną walizkę transportową, która chroni je również przed bryzgami wody i wpływami zewnętrznymi. Dzięki nowym dodatkowym funkcjom PI (wskaźnik polaryzacji) i DAR (współczynnik absorpcji dielektrycznej) możliwości zastosowania PeakTech 2685A rosną w przeciwieństwie do swojego poprzednika. Ze względu na swoje funkcje i duże zakresy pomiarowe, P2685A jest idealny do codziennego użytku w elektrotechnice, ponieważ może być używany w prawie każdym obszarze, w którym wymagany jest pomiar izolacji.

Najważniejsze cechy miernika:

- Typ wyświetlacza: LCD
- Stopień ochrony: IP 65
- Kategoria przepięciowa: CAT III 1000 V, CAT IV 600 V
- Napięcie probiercze: 10000 V
- OHM maks.: 2 TΩ

Specyfikacja:
Instrukcja obsługi w języku NIEMIECKIM i ANGIELSKIM dostępna >TUTAJ<<. https:/dmtrade.pl/katalogi/peaktech/instr2680a.pdf">>>TUTAJ<<.
https://dmtrade.pl/katalogi/peaktech/instr2680.pdfWszystkie produkty firmy PeakTech® posiadają odpowiednie certyfikaty i deklaracje oraz oznaczenia, zarówno jeżeli chodzi o użytkowanie to i także o pomiary.
Produkcja PeakTech® posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9000.
Priorytetami producenta jest jakość i bezpieczeństwo oraz niezawodność połączona ze stosunkiem wydajności do ceny.
W odróżnieniu od urządzeń pomiarowych innych producentów dających roczne gwarancje, firma PeakTech® udziela:
3-letniej gwarancji na cały swój asortyment.
Jako dystrybutor sprzętu PeakTech® na polskim rynku służymy pomocą w doborze i użytkowaniu odpowiedniego sprzętu.W ofercie dostępne są oscyloskopy, generatory, licznik częstotliwości, mierniki, testery, multimetry, wykrywacze instalacji elektrycznej, mierniki energii, testery sieci LAN, woltomierze, termometry, obrotomierze oraz wiele innych...

Katalog produktów PeakTech® >>LINK<<

Katalog nowych produktów PeakTech® >>LINK<<

Cennik hurtowy netto w Euro mierników PeakTech® >>LINK<<

Cennik produktów PeakTech® dostępnych w polskim magazynie >>LINK<<
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci