• EZCast Pro QuattroPod Lite L1T1R EZCast

Symbol: EZQUATTROPODLITE

Bezprzewodowa transmisja obrazu i dźwięku z dowolnego urządzenia z systemem Windows, MacOS, iOS lub Android. W zestawie odbiornik i nadajnik. Bez sterowników - plug & play. Obsługa Airplay Miracast.

Brak towaru
1022.72
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Quattropod EZCast R01 T02

Bezprzewodowy transmiter HDMI Full HD QuattroPod Lite (1 odbiornik + 1 nadajnik)

QuattroPod Lite - innowacyjne i ekonomiczne rozwiązanie do prezentacji bezprzewodowej w salach konferencyjnych, szkołach, uczelniach, prezentacjach, targach i pokazach. Urządzenie pozwala bezprzewodowo przesyłać obraz i dźwięk w jakości 1080p z dowolnego urządzenia na monitor, telewizor lub projektor (HDMI). Dzięki pełnej obsłudze systemów Windows, macOS, iOS i Android (i innych urządzeń z HDMI), urządzenie jest kompatybilne z notebookami, tabletami i smartfonami praktycznie każdego producenta i może być używany na różnych platformach. Odbiornik QuattroPod Lite może odbierać i wyświetlać zawartość maks. z jednego urządzenia źródłowego w czasie rzeczywistym. Urządzenie jest "Plug & Play" i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania - podłącz się do nadajnika (1 w zestawie) albo skorzystaj z technologii AirPlay/Miracast. QuattroPod Mini jest bardzo łatwy w obsłudze, każdy użytkownik bez trudu poradzi sobie z jego obsługą.

QuattroPod EZCast

Plug & Play - podłącz i używaj

Do działania systemu QuattroPod Lite nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników ani dodatkowego oprogramowania na Twoim smartfonie lub komputerze. Wejście HDMI nadajnika umożliwiają podłączenie dowolnego urządzenia, począwszy od smartfona lub tabletu, przez komputery stacjonarne, aż po notebooki - niezależnie od producenta sprzętu i systemu operacyjnego.

Plug and play bez sterowników bez oprogramowania

Urządzenia mobilne - Apple AirPlay & Android Miracast

Przesyłaj obraz bezpośrednio do odbiornika bez wykorzystywania nadajnika. Niezależnie czy chcesz udostępnić treści z telefonu z systemem Android lub iOS. QuattroPod Lite wspiera technologię Apple AirPlay (natywnie) oraz Android Miracast (Przesyłanie z urządzeń jest bardzo proste dzięki ogólnodostępnej, darmowej aplikacji z Google Play)

Rozdzielczość Full HD (1080P)

Przesyłaj bezprzewodowo obraz do swojego telewizora, monitora lub projektora w wysokiej rozdzielczości 1080p (Full HD).

Quattropod Lite

Kompatybilność z różnymi systemami

Prawdziwa wieloplatformowość. Przerzucaj obraz ze swojego telefonu z Androidem/iOS oraz komputera z z sytemem Windows/Mac (a także innych urządzeń z HDMI). Niezależnie jakie urządzenie wejściowe posiadasz, w kilkia sekund udostępnisz wszelkie treści (zdjęcia, filmy prezentację) na duży ekran np. projektora.

Wykorzystaj QuattroPod Lite w różnym celu

Usprawnij współpracę dzięki bezprzewodowemu udostępnianiu ekranu. W szkole, bądź na uniwersytecie prezentowanie treści na dużym ekranie to już standard. Niezwykła elastyczność bez żadnych przeszkód - przedstawiciele handlowi lubią mieć możliwość korzystania z własnego sprzętu do prezentacji. Po prostu weź ze sobą odbiornik i nadajnik QuattroPod Lite, a prezentację można przeprowadzić bezpośrednio z własnego urządzenia, takiego jak laptop lub tablet.

BOYD QuattroPod

Łączność bezprzewodowa

Łączność pomiędzy elementami systemu odbywa się poprzez własną sieć Wi-Fi 5GHz systemu QuattroPod. Wideo przetwarzane jest z minimalną kompresją bez widocznych strat jakości jak i bez opóźnień wideo oraz audio. 

Jak działa QuattroPod Lite?

System QuattroPod Lite składa się z odbiornika i nadajnika, które mogą komunikować się ze sobą bezprzewodowo. Ponadto możesz połączyć się z odbiornikiem za pomocą telefonu z systemem iOS (AirPlay) oraz Android (Miracast) bez wykorzystywania nadajnika (wyświetlanie maks. 1 obrazu w czasie rzeczywistym)

Jak działa Quattropod

1. Odbiornik jest podłączony przez HDMI do dużego ekranu (telewizora, monitora) lub projektora. Ponadto odbiornik wymaga zasilania (brak adaptera zasilającego USB w zestawie)
2. Nadajnik jest podłączony do notebooka lub innego urządzenia przez HDMI i USB (zasilanie). Tablety i smartfony łączą się z nadajnikiem za pomocą kabla USB (brak w zestawie)
3. Jeśli odbiornik i nadajnik są gotowe, transmisja ekranu rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku wysyłania na jednym z nadajników. Jeśli inny uczestnik chce przesłać ekran, naciska również przycisk na nadajniku. Aby jednak uniknąć ciągłej zmiany kontroli, w tym przypadku pierwszy uczestnik musi to potwierdzić, ponownie naciskając nadajnik. Uczestnik, który podłączył się jako pierwszy, działa jako host zarządzający w środowisku wielu nadajników. (w przypadku większej ilości nadajników, niż 1)

Najważniejsze cechy QuattroPod Lite

- Plug & Play - nie wymaga oprogramowania i sterowników
- Obsługa rozdzielczości Full HD (1080P)
- Pełna obsługa systemów Windows, macOS, iOS i Android, dla notebooków, tabletów i smartfonów niemal każdego producenta (i innych urządzeń HDMI)
- Nadajnik posiada wejście HDMI oraz USB
- System tworzy własną sieć Wi-Fi - nie ma konieczności łączenia się z lokalną sieci Ethernet
- Zestaw składa się z 1 odbiornika i 1 nadajnika
- Obsługa Screenmirroring AirPlay (iOS) i Miracast (Android) bez wykorzystania nadajnika; wysyłanie obrazu z telefonu bez podłączania nadajnika
- Łączność bezprzewodowa do 30 metrów z dowolnym urządzeniem
- Intuicyjna obsługa i nieskomplikowana instalacja
- Wyświetlanie obrazu z 1 urządzenia maks. w czasie rzeczywistym

Specyfikacja techniczna

- Zasilanie: DC 5V, 0,9A
- Obsługiwana rozdzielczość: Wejściowa: 1920×1080@60Hz; Wyjściowa: 4K@30p
- CPU (Procesor): Dual Core CPU ARM (dwurdzeniowy), 1Ghz max
- Złącza: wejście HDMI (1.4)
- WiFi: 802.11ac 1T1R, przepustowość 433Mbps (5Ghz)
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS, Android, Windows, MacOS i inne urządzenia z HDMI

Zawartość zestawu

- 1x nadajnik QuattroPod Lite (LT01)
- 1x odbiornik QuattroPod (LR01)
- 1x zestaw kabli (1x krótki kabel HDMI 15 cm, 1x długi HDMI 1 m)
- 1x kabel zasilający 5V (USB)
- 1x adapter zasilający 5 V
- 1x instrukcja obsługi
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci