• EZCast Pro QuattroPod Mini-S Starter pack 1T1R EZCast

Symbol: EZQUATTROPODMINIST

Urządzenie pozwalające na bezprzewodową transmisję obrazu i dźwięku z dowolnego urządzenia z systemem Windows, MacOS, iOS lub Android. W zestawie odbiornik i nadajnik. Bez sterowników - plug & play. Funkcja podzielonego ekranu. Idealne dla konferencji.

Brak towaru
2219.60
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Quattropod EZCast R01 T02

Bezprzewodowy transmiter HDMI Full HD QuattroPod Mini Starter (1 odbiornik + 1 nadajnik)

QuattroPod Mini Starter - najlepsze rozwiązanie do prezentacji bezprzewodowej w salach konferencyjnych, szkołach, uczelniach, prezentacjach, targach i pokazach. Dzięki QuattroPod Mini możesz bezprzewodowo przesyłać obraz i dźwięk w jakości 1080p z dowolnego urządzenia na monitor, telewizor lub projektor. Dzięki pełnej obsłudze systemów Windows, macOS, iOS i Android, urządzenie jest kompatybilne z notebookami, tabletami i smartfonami praktycznie każdego producenta i może być używany na różnych platformach. To najbardziej innowacyjne rozwiązanie dla sal konferencyjnych BYOD. Odbiornik QuattroPod może odbierać i wyświetlać zawartość maks. 4 urządzeń źródłowych jednocześnie (podzielony ekran / MultiView). Urządzenie jest "Plug & Play" i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania - podłącz się do nadajnika (1 w zestawie) albo skorzystaj z technologii AirPlay/Miracast. QuattroPod Mini jest bardzo łatwy w obsłudze, każdy użytkownik bez trudu poradzi sobie z jego obsługą. Dziel się pomysłami jednym kliknięciem!

QuattroPod EZCast

Plug & Play - podłącz i używaj

Do działania systemu QuattroPod nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników ani dodatkowego oprogramowania na Twoim smartfonie lub komputerze. Wejście HDMI oraz USB nadajnika umożliwiają podłączenie dowolnego urządzenia, począwszy od smartfona lub tabletu, przez komputery stacjonarne, aż po notebooki - niezależnie od producenta sprzętu i systemu operacyjnego.

Plug and play bez sterowników bez oprogramowania

Urządzenia mobilne - Apple AirPlay & Android Miracast

Przesyłaj obraz bezpośrednio do odbiornika bez wykorzystywania nadajnika. Niezależnie czy chcesz udostępnić treści z telefonu z systemem Android lub iOS. QuattroPod wspiera technologię Apple AirPlay (natywnie) oraz Android Miracast (Przesyłanie z urządzeń jest bardzo proste dzięki ogólnodostępnej, darmowej aplikacji z Google Play)

Rozdzielczość Full HD (1080P)

Przesyłaj bezprzewodowo obraz do swojego telewizora lub projektora w rozdzielczości 1080p (Odbiornik QuattroPod obsługuje rozdzielczość 4K (R01), co znaczy, że jest w pełni kompatybilny z istniejącymi monitorami, telewizorami i projektorami 4K, natomiast nadajnik może wysyłać obraz z urządzeń źródłowych w maks. rozdzielczości Full HD)

Quattropod Mini

Kompatybilność z różnymi systemami

Prawdziwa wieloplatformowość. Przerzucaj obraz ze swojego telefonu z Androidem/iOS oraz komputera z z sytemem Windows/Mac oraz innych urządzeń HDMI (np. dekoder, odtwarzacz DVD, itd.) QuattroPod Mini Starter Pack umożliwi Ci stworzenie pokoju konferencji BYOD - Bring Your Own Device. Niezależnie jakie urządzenie wejściowe posiadasz, w kilkia sekund udostępnisz prezentację (zdjęcia, filmy i cokolwiek innego) na większy ekran.

Funkcja hosta - zarządzanie wyświetlaną treścią (funkcja dostępna po dodaniu dodatkowych nadajników do systemu)

Urządzenie posiada funkcję Hosta - nadzór przez prowadzącego administratora nad przełączaniem ekranów gości - sam decydujesz czy zezwolisz na wyświetlenie kolejnego źródła.

Zastosowanie

Najbardziej innowacyjne rozwiązanie dla sal konferencyjnych BYOD zapewnia system QuattroPod Mini. Usprawnij współpracę dzięki bezprzewodowemu udostępnianiu ekranów. W szkole, bądź na uniwersytecie wspólna edycja treści cyfrowych jest integralną częścią dobrych wyników. Niezwykła elastyczność bez żadnych przeszkód - przedstawiciele handlowi lubią mieć możliwość korzystania z własnego sprzętu do prezentacji. Po prostu weź ze sobą odbiornik i nadajnik QuattroPod Mini, a prezentację można przeprowadzić bezpośrednio z własnego urządzenia, takiego jak laptop lub tablet. Dzięki funkcji MultiView jeden wyświetlacz może wyświetlać do 4 strumieni jednocześnie, dzięki czemu klienci mogą również brać udział w dyskusji na własnym urządzeniu, np. na smartfonie. QuattroPod znacznie upraszcza procedurę dzięki kompatybilności między platformami i producentami. Możesz dokupić dodatkowe nadajniki i podłączyć jednocześnie do 32 użytkowników (działają również nadajniki z systemu QuattroPod Standard (T01) oraz QuattroPod USB (U01) - możesz je ze sobą mieszać).

Funkcja multiview - ekran podzielony na 4 części w czasie rzeczywistym

Wyświetlaj do 4 źródeł jednocześnie dzięki funkcji MultiView.

BOYD QuattroPod

Łączność

Łączność pomiędzy elementami systemu odbywa się poprzez własną sieć Wi-Fi 5G systemu QuattroPod. Można również skorzystać z sieci LAN (obsługa PoE) i przesyłać obraz do miejsc bardziej odległych. Wideo przetwarzane jest z minimalną kompresją bez widocznych strat jakości jak i bez opóźnień wideo oraz audio. 

Sterowanie dotykowe - Smart Touchback Control

Wyświetlacze dotykowe oraz projektory z funkcją dotykową mogą używać QuattroPod do przesyłania danych w przeciwnym kierunku do urządzenia wejściowego z systemem Windows. Tak więc podłączone urządzenie wejściowe można łatwo obsługiwać za pomocą funkcji dotykowej wyświetlacza (do 10-punktowego multitouch).

Jak działa QuattroPod Mini?

QuattroPod Mini Starter Pack składa się z odbiornika i nadajnika, które mogą komunikować się ze sobą bezprzewodowo. Na górze nadajnika znajduje się przycisk, który po naciśnięciu przesyła odpowiedni sygnał wejściowy do podłączonego odbiornika. To sprawia, że ​​instalacja oprogramowania i sterowników jest niepotrzebna. Kompatybilne urządzenia Apple mogą transmitować do odbiornika przez AirPlay bez potrzeby używania dedykowanego nadajnika. 

Jak działa Quattropod

1. Odbiornik jest podłączony przez HDMI do dużego ekranu (telewizora, monitora) lub projektora. Ponadto odbiornik wymaga zasilania (brak adaptera zasilającego USB w zestawie)
2. Nadajnik jest podłączony do notebooka lub innego urządzenia przez HDMI i USB (zasilanie). Tablety i smartfony łączą się z nadajnikiem za pomocą kabla USB (brak w zestawie)
3. Jeśli odbiornik i nadajnik są gotowe, transmisja ekranu rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku wysyłania na jednym z nadajników. Jeśli inny uczestnik chce przesłać ekran, naciska również przycisk na nadajniku. Aby jednak uniknąć ciągłej zmiany kontroli, w tym przypadku pierwszy uczestnik musi to potwierdzić, ponownie naciskając nadajnik. Uczestnik, który podłączył się jako pierwszy, działa jako host zarządzający w środowisku wielu nadajników. (w przypadku większej ilości nadajników, niż 1)

Najważniejsze cechy QuattroPod Mini

- Plug & Play - nie wymaga oprogramowania i sterowników
- Multiview - wyświetlanie do 4 ekranów w jednym czasie
- Obsługa rozdzielczości Full HD (1080P)
- Pełna obsługa systemów Windows, macOS, iOS i Android, dla notebooków, tabletów i smartfonów niemal każdego producenta (i innych urządzeń HDMI)
- Nadajnik posiada wejście HDMI oraz USB
- System tworzy własną sieć Wi-Fi - nie ma konieczności łączenia się z lokalną sieci Ethernet (istnieje taka możliwość)
- Bezpieczne używanie - bez ryzyka kradzieży danych (Szyfrowana sieć AES 128-bit i protokół uwierzytelniania WPA2)
- Zestaw składa się z 1 odbiornika i 1 nadajnika
- Obsługa Screenmirroring AirPlay (iOS) i Miracast (Android) bez wykorzystania nadajnika; wysyłanie obrazu z telefonu bez podłączania nadajnika
- Łączność bezprzewodowa do 30 metrów z dowolnym urządzeniem
- Intuicyjna obsługa i nieskomplikowana instalacja
- Kompatybilność z różnymi nadajnikami (T01, T02 lub U01)
- Możliwość dokupienia dodatkowych nadajników (maks. ilość urządzeń: 32)

Specyfikacja techniczna

- Zasilanie: DC 5V, 2A/10W (R01); DC 5V, 0,9A (T02)
- Obsługiwana rozdzielczość: Wejściowa: 1920×1080@60Hz (tylko HDMI)
- Ethernet: 1 x RJ45 (odbiornik); brak (nadajnik)
- CPU (Procesor): Dual Core CPU (dwurdzeniowy), 1Ghz max
- Złącza: wejście HDMI (1.4), USB typu A (wejście + wyjście)
- WiFi: 802.11ac 1T1R, przepustowość 433Mbps (5Ghz)
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS, Android, Windows, MacOS, ChromeOS

Zawartość zestawu

- 1x nadajnik QuattroPod Mini (T02)
- 1x odbiornik QuattroPod (R01)
- 1x zestaw kabli (1x krótki kabel HDMI 15 cm, 1x długi HDMI 1 m)
- 1x kabel zasilający 5V (USB)
- 1x adapter zasilający
- 1x instrukcja obsługi
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci