• Elektroniczny dyspenser do taśmy podg. BT-D21 Bublaki

Symbol: BT-D21

Łatwy w obsłudze dyspenser do taśmy papierowej aktywowanej wodą. Taśma papierowa pakowa zostaje nawilżona i ucięta po naciśnięciu jednego z dwóch programowalnych przycisków. W zestawie pedał nożny umożliwiający obsługę urządzenia bez użycia rąk.

4737.50
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 4 szt.
Waga 18 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon
dyspenser do taśmy papierowej 

Elektroniczny dyspenser do taśmy papierowej aktywowanej wodą Bublaki BT-D21

Skuteczne rozwiązanie, które pozwala usprawnić proces pakowania kartonów. Automatyczny dyspenser do taśmy klejącej papierowej aktywowanej wodą Bublaki BT-D21 to łatwe w obsłudze i niezawodne urządzenie, które po naciśnięciu przycisku podaje gotowe do przyklejenia odcinki taśmy podgumowanej o długości 10-99 cm. Dyspenser automatycznie nawilża, wysuwa i obcina taśmę papierową. Dostosowany jest zarówno do taśm papierowych zwykłych, jak i zbrojonych od 20 do 80 mm o maks. średnicy rolki do 220 mm. Prosta konstrukcja przekłada się na łatwą obsługę i serwisowanie. Elementy bazowe są wykonane ze stali, dzięki czemu dyspenser wyróżnia się niebywałą żywotnością. Urządzenie jest zasilane z sieci elektrycznej 230V 50 Hz.

Łatwa obsługa

Obsługiwanie jest proste i przyjemne. Dyspenser posiada 2 przyciski funkcyjne oraz możliwość zaprogramowania dwóch ustawień długości taśmy L1 oraz L2. Długość jest regulowana pokrętłem i wyświetlana na jednym z dwóch wyświetlaczy.

Wystarczy nacisnąć jeden z przycisków, aby uzyskać gotowy, odcięty, nawilżony fragment taśmy o długości od 10 cm do 99 cm. Dodatkowy przycisk „Manual" służy do podawania taśmy o dowolnej długości. Dyspenser posiada regulację nawilżenia taśmy w 3 poziomach. Znaczącym ułatwieniem dla operatora dyspensera jest pedał nożny służący do podawania taśmy o wybranej długości L1.

Taśmy papierowe podgumowane Bublaki

Taśma papierowa Bublaki z klejem wodnym na bazie skrobi ziemniaczanej wykonana jest z mocnego papieru kraftowego. Po przyklejeniu tworzy się bardzo mocne wiązanie i taśma wnika w strukturę kartonu, dzięki czemu doskonale zabezpiecza zawartość przesyłek. Papierowa taśma pakowa Bublaki jest w pełni ekologiczna - może zostać poddana recyklingowi razem z tekturowym opakowaniem.

Zastosowanie

Stosowanie dyspenserów i taśm podgumowanych znajduje zastosowanie w biurach, hurtowniach magazynach, sklepach, firmach logistycznych, a także przedsiębiorstwach budowlanych. Nadają się do zaklejania kartonów z kosmetykami, farmaceutykami, towarami wartościowymi, elektroniką i innymi produktami. Ekologiczna taśma papierowa aktywowana wodą działa niczym plomba - w przypadku próby usunięcia taśmy z opakowania, pozostanie widoczny ślad wskazujący na potencjalną próbę kradzieży zawartości. 

Dyspenser do taśm pakowych BT-D21 - Najważniejsze cechy

Dwie zaprogramowane długości taśmy i łatwa obsługa - Naciśnij jeden z dwóch programowalnych przycisków lub "Manual", aby uzyskać gotowy ucięty, nawilżony fragment taśmy. Długość jest regulowana za pomocą pokrętła i wyświetla się na jednym z 2 wyświetlaczy
Pedał nożny - W zestawie znajduje się pedał nożny, który umożliwi sprawniejszą obsługę maszyny bez użycia rąk (dla zaprogramowanej długości L1)
Taśmy papierowe są przyjazne dla środowiska - Taśmy pakowe Bublaki są wykonane z papieru kraftowego oraz kleju wodnego na bazie skrobi ziemniaczanej, dzięki temu podlegają recyklingowi i są w 100% przyjazne środowisku naturalnemu
Solidne zabezpieczenie kartonów - Taśmy papierowe aktywowane wodą solidnie zabezpieczają paczki, wnikając w strukturę tektury
Podwójne ostrza tnące - Perfekcyjne i czyste cięcie zapewniają dwa długożywotne ostrza tnące
Parametry techniczne - Dyspenser waży 17,5 kg, a jego wymiary wynoszą 50 x 27 x 26 cm. Potrafi przygotować do 60 cm/s gotowej taśmy o maks. długości 99 cm. Zasilanie 230V 50Hz

Dlaczego wybrać taśmy papierowe Bublaki?

Profesjonalna ekologiczna taśma papierowa Bublaki została opracowana przez doświadczony zespół inżynierów. Starannie wyselekcjonowane materiały oraz precyzyjny proces produkcyjny z odpowiednimi parametrami pozwoliły uzyskać produkt niemalże perfekcyjny. Bublaki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci