• Klimakonwektor z pompą ciepła Qnect 2,4kW QNECT

Symbol: QN-545144210

Klimakonwektor (potocznie fan-coil) z pompą ciepła, dzięki któremu możemy utrzymać zadaną temperaturę w danym pomieszczeniu. Urządzenie może ogrzewać, chłodzić lub cyrkulować powietrze. Upraszczając, klimakonwektor zimą może ogrzewać powietrze w pomieszcz

Brak towaru
5623.75
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 0.11 kg
Zostaw telefon

Spacetronik Smart Life


Klimakonwektor z pompą ciepła Qnect 2,4kW WiFI Tuya grzeje chłodzi wentyluje

Klimakonwektor (potocznie fan-coil) to urządzenie, dzięki któremu możemy utrzymać zadaną temperaturę w danym pomieszczeniu. Urządzenia tego typu mogą służyć do ogrzewania, chłodzenia lub cyrkulacji powietrza. Upraszczając, klimakonwektor zimą może ogrzewać powietrze w pomieszczeniu pełniąc rolę grzejnika, latem zaś chłodzić je tak jak klimatyzacja.

Najważniejsze cechy grzejnika z pompą ciepła:

- Łatwy w instalacji: grzejnik z pompą ciepła nie wymaga instalacji przez uznanego instalatora, możesz zainstalować system samodzielnie i zaoszczędzić na kosztach instalacji.
- Plug & play: łączy się bezpośrednio z siecią domową bez korzystania z bramy lub koncentratora. Po prostu połącz urządzenie z siecią domową WiFi.
- Użyj aplikacji Tuya, Smart Life, Qnect Home aby ustawić żądaną temperaturę w domu lub ustaw timery, aby automatycznie dostosować temperaturę w pomieszczeniu.
- Ręcznie włącz lub wyłącz klimatyzator za pomocą panelu LED urządzenia lub użyj dodatkowego pilota.
- Urządzenie wielofunkcyjne: Ustaw urządzenie na chłodzenie (10.000 BTU), ogrzewanie (8.000 BTU lub 2200W), wentylację (500m3/u) lub osuszanie (24l/dzień)
- Dzięki automatycznemu systemowi odparowywania skondensowana woda jest automatycznie odparowywana i odprowadzana przez wąż odprowadzający powietrze.
- Zużycie energii 1,12 kW/h
- Cichy: Poziom dźwięku od 37 dB do 58 dB. Mają te same funkcje i poziom głośności, co zwykła klimatyzacja jednostki Split, ale łatwość obłsugi i instalacji mobilnej klimatyzacji.
- Użyj aplikacji Tuya, Smart Life, Qnect Home aby umożliwić jeszcze większej liczbie inteligentnych produktów Qnect komunikację między sobą
- Lokalizacja geograficzna : włącz urządzenie, gdy wracasz np. z pracy
- Współpracuje z Amazon Alexa, Asystentem Google i Siri Voice.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci