• Regulowany stolik na kółkach Buddy 03 Biały SPACETRONIK

Symbol: SPR-BUDDY-03-GWW

Regulowany stolik to rozwiązanie ergonomiczne i wygodne. Regulacja wysokości w zakresie od 80 do 120 cm. Posiada kółka. Nośność do 8 kg. Blat 80 x 40 cm. W kolorze czarnym.

583.70
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 88 szt.
Waga 16.94 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon
stolik.pomocniczy

Gazowy stolik z regulowaną wysokością SPR-BUDDY-03-GWW

Pracujesz w biurze? Na Twoim biurku bardzo często zalegają masy dokumentów, które musisz przekazać menadżerowi? A może pracujesz na laptopie i potrzebujesz przemieszać się z nim po różnych pomieszczeniach biura? Z pomocą przyjdzie Ci mobilny stolik z regulacją wysokości SPR-BUDDY-03. Dzięki niemu będziesz mógł z łatwością przemieszczać się pomiędzy różnymi pomieszczeniami. Natomiast regulacja wysokości i blokada do kółek, pozwolą Ci wygodnie i bezpiecznie pracować w miejscu.

Stolik na kółkach

Pracuj jak chcesz

W przeszłości, firmy rzadko kiedy zastanawiały się nad pojęciem ergonomia. Jednak w aktualnych czasach wiemy, że biuro powinno spełniać jej standardy. Wszystko po to, by dbać o zdrowie pracownika. Jednym z wymagań ergonomii jest stworzenie stanowiska dopasowanego do wzrostu pracownika. Taką możliwość stwarza stolik z regulowaną wysokością SPR-BUDDY-03. Zastosowany w nim został mechanizm gazowy. Z łatwością pozwoli Ci na regulacje wysokości w zakresie 800-1200 mm. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł pracować zarówno na siedząco, jak i stojąco.

Stolik barowy do kuchni

Stolik na kółkach idealny do biura

Mobilność podczas pracy w biurze jest w dzisiejszych czasach na porządku dziennym. Ciągłe przemieszczanie się pomiędzy różnymi pomieszczeniami biura, przedstawianie prezentacji czy też prezentowanie wyników. Wszystko to wymaga od Ciebie mobilności. Dlatego też, by Ci to ułatwić, pracodawca powinien zapewnić Ci odpowiednie narzędzia. Jednym z nich może być regulowany stolik z kółkami pozwalającymi Ci na łatwe przemieszczanie. Przykładem takiego produktu jest stolik biurowy Spacetronik SPR-BUDDY-03. Za jego pomocą bez problemu przemieścisz laptopa czy też górę dokumentów z jednego pomieszczenia do drugiego. Natomiast blokada zastosowana w kółkach sprawi, że po jej włączeniu stolik będzie stabilnie stał w miejscu. Nie musisz więc obawiać się, że podczas normalnej pracy stolik będzie niekontrolowanie Ci się przesuwał. Dodatkowo znajdująca się poniżej blatu półka nada się idealnie, chociażby do przechowywania klawiatury.

Mobilny stolik pod laptopa

Regulowany stolik odpowiedni dla uczelni

Ergonomia jest pojęciem, które powinno być znane i stosowane nie tylko w biurach. Miejsca, przebywania przez dłuższy czas w jednej pozycji, powinny, stosować się do zasad ergonomii. Dlatego też idealnym miejscem do zastosowania stolików regulowanych SPR-BUDDY-03 może być np. uczelnia. Dzięki nim praca zarówno indywidualna, jak i grupowa stanie się znacznie przyjemniejsza. Regulowana wysokość pozwoli na bezproblemowe dopasowywanie stolika do swojego wzrostu. Dzięki temu uczniowie z różnych grup będą mogli korzystać z tych samych stolików. Nie będą musieli rezygnować przy tym z zalet ergonomii. Natomiast blat o wymiarach 800×400 mm pozwoli Ci na wygodne tworzenie notatek.

Stolik biurowy

Uniwersalny mobilny stolik SPR-BUDDY-03-GWW

Uniwersalna budowa stolika Spacetronik SPR-BUDDY-03 pozwala na wykorzystanie go w wielu różnych sytuacjach. Sprawdzi się dobrze zarówno jako stolik barowy na imprezie, jak i stolik na narzędzia w warsztacie. Udźwig maksymalny do 8 kilogramów, blat o wielkości 800 na 400 mm i podstawa z kółkami. Te cechy sprawiają, że możesz wykorzystać go na wiele różnych sposobów.

Mobilny stolik warsztatowy

Zdrowotne korzyści ze stosowania regulowanego stolika

Stolik z regulowaną wysokością pozwoli Ci bezproblemowo, szybko i wielokrotnie zmieniać swoją pozycję w trackie pracy. Dzięki temu będziesz mógł pracować zarówno na stojąco, jak i siedząco. Jest to istotne, ponieważ powinno się pracować przez 15 minut w ciągu godziny na stojąco. Tak, by w ciągu 8 godzin pracy, dwie z nich przepracować na stojąco. Takie zachowanie pozwoli uniknąć Ci negatywnego wpływu pracy na Twoje zdrowie. Pracując ergonomicznie, zmniejszysz ryzyko wystąpienia bólu pleców, sztywności nóg czy też problemów z krążeniem.

Regulowany stolik pod laptopa

Wytrzymała budowa stolika biurowego SPR-BUDDY-03

Stolik ergonomiczny Spacetronik SPR-BUDDY-03. Został on wykonany z połączenia płyty wiórowej, melaminy, stali i tworzywa sztucznego. Takie połączenie zapewnia Ci udźwig maksymalny, aż do 8 kilogramów. Blat o grubości 16 mm nadaje urządzeniu smukłego wyglądu. Jednocześnie zagwarantuje Ci odpowiednią wytrzymałość na obciążenia. Posiada kolumny o wysokościach 60×60 mm i 70×70 mm. Wzniosą one Twój stolik na maksymalną wysokość 1200 mm.

Stolik mobilny
Stolik z regulowaną wysokością
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci