• Router HUAWEI B593 Refurbished + anteny SPL-G30M POYNTING

Symbol: MULRHWB593G30M

Profesjonalny zestaw do domowego użytku z antenami kierunkowymi i odnawialnym routerem na kartę SIM Huawei B593

Brak towaru
778.70
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 22
Dostępność 0 szt.
Waga 2 kg
Zostaw telefon

Router Huawei B593 pozwala na pobieranie danych w technologii LTE do 100 Mb/s. Przekłada się to na błyskawiczne ładowanie stron internetowych, komfortowe oglądanie wideo w sieci czy słuchanie muzyki za pośrednictwem serwisów streamingowych.
Pliki ściągną się w mgnieniu oka.
Router Huawei B593 umożliwia dostarczenie sygnału dla 32 użytkowników w tym samym czasie. Jest to więc doskonałe urządzenie nie tylko do użytku domowego, ale także na potrzeby średniej wielkości firmy.
Urządzenie umożliwia podpięcie kolejnych 4 urządzeń przy użyciu standardowego portu LAN. Ta funkcjonalność doskonale sprawdzi się, gdy często pracujesz w terenie i potrzebujesz udostępnić internet mobilny dla kilku urządzeń jednocześnie.


Router na tylnym panelu (pod klapką) posiada dwa gniazda SMA do podłączenia anten dla wzmocnienia sygnału. Router Huawei B593 wyposażono w 2 porty USB, które pozwalają na podłączenie np. drukarki, skanera, dysku zewnętrznego. To kolejna cecha, która sprawia, że praca staje się łatwiejsza. Obsługa routera jest niezwykle prosta. Wystarczy włożyć kartę SIM do wbudowanego czytnika i ustawić parametry dla sieci. Wszystkie czynności konfiguracyjne użytkownik może wykonać z poziomu przeglądarki internetowej pod adresem ip urządzenia (192.168.1.1) lub pod adresem  http://speedport.ip Pozostałe dane wymagane do zalogowania znajdują się na tylnej obudowie routera.

Panel konfiguracyjny dostepny jest TYLKO w języku angielskim i niemieckim:W przypadku, gdyby hasło na odwrocie nie chciało zadziałać należy dokonać resetu urządzenia. Reset wykonujemy poprzez przytrzymanie klawisza RESET przez 20 sekund, lub poprzez 9-krotne cykliczne wciśnięcie klawisza RESET. Po wykonaniu resetu po wpisaniu adresu urządzenia zostaniemy poproszeni o wprowadzenie nowego hasła.


Router w wersji REFURBISHED (odnawianej przez autoryzowany serwis producenta na terenie Niemiec), gwarancja 12 miesięcy. Stan wizualny bardzo dobry, router może posiadać delikatne rysy i przebarwienia na obudowie. 100% sprawny, bez simlocka.

Router domyślnie jest skonfigurowany pod niemieckiego operatora Telekom.
Aby działał poprawnie należy wprowadzić ręcznie dane APN pod odpowiednią sieć.
Konfiguracja nie jest konieczna, gdy sieć użytkownika to T-Mobile. Dane APN:

____________________________________________________________

W zestawie z routerem, Kupujący otrzymuje zestaw anten zewnętrznych SPL-G30M

Zestaw antenowy Spacetronik SPL-G30M MiMo służy do odbioru sygnałów operatorów komórkowych w technologii MiMo (dwie anteny zamontowane w biegunowości X).
Zestaw antenowy obsługuje zakres częstotliwości od LTE 800 do LTE 2,6 GHz. Zestaw jest idealny aby podłączyć go do routera Wi-Fi lub modemu MiMo.
Jeden zestaw zawiera dwie anteny (jedna dla górnej i jedna dla dolnej pozycji montażowej) z tymi samymi danymi technicznymi. Zestaw zawiera 2x kabel SMA o długości 10m

Wykres Zysk/Częstotliwość


Przykładowy schemat podłączeniaCechy anteny Spacetronik SPL-G30M
- Pasmo częstotliwości: LTE 800 (790-862 MHz), GSM 900 (880-960 MHz), DCS 1800 (1710-1880 MHz), UMTS (3G) (1920-2170 MHz), Wi-Fi (WLAN) ( 2401-2495 MHz) i LTE 2,6 GHz (2,5-2,7 GHz) 
- Liczba elementów: 30 
- Wzmocnienie: 6,5-8 dB (i) 
- Max. VSWR: < 1,5: 1 
- Ratio F / B: 23 dB 
- Szerokość belki: pozioma 76 °; Pionowa 68 ° 
- Polaryzacja: 45 ° 
- Impedancja: 50 Ohm 
- Max. podłączenie zasilania: 50 W 
- Długość anteny: 45 cm 
- Przewód koncentryczny: impedancja 50 Ohm, długość kabla 10 m, »SMA« wtyk męski na końcu kabla 
- Montaż na maszcie o średnicy zewnętrznej: 20-50 mm 
- Minimalna odległość między antenami: 57 cm 
- Optymalna odległość między antenami: 84 cm


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci