• SWITCH LAN 8xRJ45 2xSPF IG1008S2 1Gbps przemysłowy Cudy

Symbol: CUDY_IG1008S2

Switch przemysłowy CUDY IG1008S2P 1000 Mbps 8x portów RJ45 + 2 porty SFP. Aluminiowa przemysłowa zewnętrzna obudowa z mocowaniem na szynie DIN. Zasilanie 12-52V temp pracy od -40' do 80' C.

609.70
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 1 szt.
Waga 0.5 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon

4 portowy SWITCH przemysłowy CUDY IG1004S2 1 Gbps + 2 porty światłowodowe

Switche CUDY - najlepsze do rozdzielenia Twojej sieci internetowej 


  • 4 porty 10/100/1000Base-Tx RJ-45 z automatyczną negocjacją i funkcją auto-MDI/MDI-X
  • 2-portowy interfejs 1000Base-Fx SC/FC/ST/SFP
  • Multi-Mode do 2 km
  • Jednomodowy do 20km/40km/60km/80km
  • Od 12 V do 52 V DC, nadmiarowe wejście zasilania
  • 40℃ do 85℃ temperatura pracy
  • Obudowa aluminiowa IP40
  • Obsługuje ochronę 6KV DC Ethernet ESD
  • Obsługuje ochronę 6KV DC EFT dla zasilania
  • Odporny na upadek, wstrząsy i wibracji
  • Konstrukcja na szynie DIN i do montażu na ścianie



Wysoka wydajność przy maksymalnej odporności na warunki środowiskowe

Porty RJ-45 z automatyczną negocjacją mogą zapewnić przesyłanie dużych plików, a także być kompatybilne z dowolnymi urządzeniami Ethernet 10/100/1000 Mb/s. Dzięki nieblokującej architekturze przełączania produkt przekazuje i filtruje pakiety z pełną prędkością okablowania, zapewniając maksymalną przepustowość.
Jest to switch do każdych warunków - wytrzymała obudowa, odporność na temperatury. Idealny do zastosowań przemysłowych.


Technologia Plug&Play

Łatwy w użyciu switch przemysłowy - wystarczy podłączyć urządzenie. Nie jest wymagana dodatkowa konfiguracja sprzętu i sieci.


Ochrona IP40

4-portowy niezarządzany przemysłowy przełącznik ethernetowy przyjmuje obudowę ochronną IP40 o wysokiej wytrzymałości, przemysłową konstrukcję EMC w celu zwiększenia niezawodności sieci komunikacyjnej.


Praca w szerokim zakresie temperatur

Przemysłowe przełączniki Ethernet IG1004S2 zostały zaprojektowane z obsługą szerokiej temperatury, aby zapewnić niezawodność działania w ekstremalnych temperaturach od -40ºC do 85ºC. Wykonana z wysokiej jakości metalowej obudowy, wytrzymała i trwała, o długiej żywotności, zapewnia lepsze rozpraszanie ciepła, odpowiednia dla większości środowisk.



Specyfikacja techniczna

Model - IG1004S2
Liczba portów - 4-portowy RJ-45 auto-MDI / MDI-X

Port 1000Base-FX 

  • IG1004S2-SC2: 2 SC interface
  • IG1004S2-SC20: 2 SC Interface
  • IG1004S2-SFP: 2 SFP Slot

Typ portu światłowodowego

  • IG1004S2-SC2: SC / multi-mode, do odległości 2 km;
  • IG1004S2-SC20: SC / jednomodowy, do odległości 20 km;
  • IG1004S2-SFP: zależny od modułu

Częstotliwość optyczna

  • IG1004S2-SC2: 1310nm
  • IG1004S2-SC20: 1310nm
  • IG1004S2-SFP: zależny od modułu

Specyfikacja wydajności 

  • Przepustowość: 20Gbps
  • bufor pakietów Pamięć:2Mbit
  • Szybkość przekazywania pakietów:15Mpps
  • Tabela adresów MAC: 8K

Instalacja - Szyna DIN 
Maksymalny rozmiar ramki - Rozmiar pakietu 9000 bajtów
Kontrola przepływu - Back pressure dla półdupleksu, pauza IEEE 802.3x dla pełnego dupleksu
Dodatkowe cechy - Obudowa aluminiowa IP40

Wskaźnik ledowy

  • Zasilanie: Czerwony
  • Światłowód: Link 2 (zielony)
  • Ethernet: Żółty 

Wejście zasilania - Nadmiarowe zasilanie 48 do 57 V DC 
Pobór energii - < 3 waty
Ochrona przed przepięciami - ±4KV 

Protokoły sieciowe

  • IEEE802.3 10BASE-T; 
  • IEEE802.3i 10Base-T; 
  • IEEE802.3u 100Base-TX/FX; 
  • IEEE802.3ab 1000Base-T;  
  • IEEE802.3z 1000Base-X; 
  • IEEE802.3x

Kable sieciowe

  • 0BASE-T: Cat 3, 4, 5 UTP (≤ 100 metrów)     
  • 100BASE-TX: Cat 5 lub nowsza UTP (≤ 10 metrów)
  • 1000BASE-TX: Cat 6 lub nowsza UTP (≤ 100 metrów)

Standard przemysłowy

  • FCC CFR47 część 15, EN55022/CISPR22, klasa A 
  • IEC61000-4-2 (ESD): ±8kV (styk), ±12kV (powietrze)
  • IEC61000-4-3 (RS): 10V/m (80~1000MHz)
  • IEC61000- 4-4 (EFT): Port zasilania: ±4kV, Port danych: ±2kV
  • IEC61000-4-5 (Surge): Port zasilania: ±2kV/DM, ±4kV/CM; Port danych: ±2kV
  • IEC61000-4-6 (CS): 3V (10kHz-150kHz), 10V (150kHz-80MHz)
  • IEC61000-4-16 (przewodzenie w trybie wspólnym): 30V (ciąg dalszy), 300V (1s)

MTBF - > 300 000 godzin
Wymiary (szer. x gł. x wys.) - 143,7 × 103 × 44,2 mm

Waga

  • Waga produktu: 0.36 KG
  • Waga opakowania: 0.46 KG

Środowisko pracy

  • Temperatura pracy: -40~85℃ 
  • Temperatura przechowywania: -40~85℃
  • Wilgotność względna: 5%~95% (bez kondensacji)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci