• Stacjonarny dysk magazyn danych WD MyBook DUO 24TB WESTERN DIGITAL

Symbol: WDMBD24TB

Dzięki olbrzymiej pojemności (24 terabajty) My Book Duo nadaje się do przechowywania zdjęć, filmów, dokumentów i muzyki. Tryb RAID-0 zapewnia superszybką wydajność. Konfiguracja RAID-1 służy w zapewnieniu nadmiarowości i zdublowania danych na dyskach.

Brak towaru
4362.50
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 0.4 kg
Zostaw telefon

Stacjonarny magazyn danych RAID o olbrzymiej pojemności (24TB)

Dzięki olbrzymiej pojemności dysk My Book™ Duo nadaje się do przechowywania zdjęć, filmów, dokumentów i muzyki. Tryb RAID-0 zapewnia superszybką wydajność (przy użyciu portu USB Type-C™). Przełącz na konfigurację RAID-1 w celu zapewnienia nadmiarowości i zdublowania danych na dyskach WD. Port USB Type-C wraz ze znajdującymi się w zestawie kablami sprawia, że dysk jest w pełni zgodny z wieloma urządzeniami (obsługującymi USB 3.2 Gen 1/3.0/2.0). Dwa porty USB 3.2 Gen 1/USB 3.0 umożliwiają podłączenie wielu dodatkowych akcesoriów.

Olbrzymia pojemność

Dysk My Book™ Duo, podłączany za pomocą tylko jednego kabla, posiada 24 TB pojemności. Zwolnij cenne miejsce na swoich komputerach. Przechowuj w jednym miejscu zdjęcia, filmy, muzykę i ważne dokumenty. Organizuj je i twórz ich kopie zapasowe.

Fabrycznie skonfigurowany do pracy w trybie RAID-0

Gotowy do działania z maksymalną prędkością i pojemnością w domyślnym trybie RAID-0. Zmień konfigurację na RAID-1 w celu zapewnienia nadmiarowości (dublowanie danych) lub podziel magazyn na dwa niezależne dyski (JBOD) za pomocą dołączonego oprogramowania.

Dyski WD zoptymalizowane pod kątem pracy w trybie RAID

Magazyn danych My Book™ Duo zawiera dyski WD zoptymalizowane pod kątem pracy w trybie RAID, gwarantujące błyskawiczny dostęp do plików i niezawodność, na których możesz polegać. Zoptymalizowane z myślą o pracy w trybie RAID oprogramowanie układowe doskonale sprawdza się w systemach z macierzami dwudyskowymi, zaś funkcja automatycznego zarządzania pracą dysków pomaga chronić integralność danych podczas cykli odczytu/zapisu.

Współpracuje z systemami Windows i Mac

Dysk My Book Duo został sformatowany dla systemu Windows® 10+, aby umożliwić działanie natychmiast po uruchomieniu. Oprogramowanie WD umożliwia również pobranie sterownika NTFS dla macOS, pozwalające na pracę z różnymi systemami operacyjnymi bez konieczności ponownego formatowania.

Zgodność z technologią USB 3.2 Gen 1/USB 3.0 i USB 2.0

Kompatybilny z technologią USB 3.2 Gen 1/USB 3.0 i USB 2.0 dysk My Book™ Duo pozwala przesyłać dane z zawrotną szybkością bez względu na rodzaj interfejsu. Do zestawu dołączone są kable USB Type-C™ na Type-C i Type-C na Type-A.

Porty USB 3.2 Gen 1/USB 3.0

Dysk My Book™ Duo może być wykorzystywany jako stacja dokująca z 2 portami hub USB 3.2 Gen 1 / USB 3.0 Type-A do podłączania akcesoriów, takich jak dodatkowy magazyn danych, klawiatura i mysz, czytniki kart czy urządzenia USB, oraz do synchronizacji i ładowania telefonów.

Ochrona hasłem i szyfrowanie sprzętowe AES kluczem o długości 256 bitów

Dysk My Book™ Duo posiada funkcję 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES z oprogramowaniem chronionym hasłem , zapewniającą bezpieczeństwo poufnym danym. Aby aktywować szyfrowanie sprzętowe i ochronę danych, wystarczy skonfigurować osobiste hasło za pomocą naszego oprogramowania (do pobrania).

Pełna specyfikacja techniczna:

 • Pojemność 24 TB
 • Interfejs USB 3.2 Gen 1
 • Złącze USB-A
 • Wymiary (L x W x H) 160mm x 100mm x 180mm

  Zgodność:
 • Fabryczna partycja NTFS dla natychmiastowej możliwości współpracy z komputerami Windows® 10+.
 • Sterownik NTFS umożliwiający odczyt/zapis na macOS 11+ do pobrania
 • Zgodność jest uzależniona od konfiguracji używanego sprzętu i systemu operacyjnego.

  Zawartość zestawu:
 • Stacjonarny magazyn danych My Book Duo RAID
 • Oprogramowanie do zarządzania urządzeniem i kopie zapasowe chronione hasłem
 • Kabel SuperSpeed USB-C™ do USB-C (5 GB/s)
 • Kabel SuperSpeed USB-C™ do USB-A (5 GB/s)
 • Zasilacz
 • Narzędzie do wymiany dysku
 • Skrócona instrukcja instalacji
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci