• Wideo domofon z Audio IP Aosu SL-V8S 2K 5MP Tuya AOSU

Symbol: SL-V8S

Dzwonek do drzwi z kamerą. Ultra HD+ 5MP potrójna detekcją ruchu, bez opłat. Zasilanie DC lub wbudowana bateria do 180 dni. W zesatwie stacja dokująca WiFi 2.4/5 GHz. Obiektyw szerokokątny 166°, wbudowane analizy AI. Tuya, Alexa & Google Assistance.

648.70
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 7 szt.
Waga 0.15 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon
Wideodomofon

Usłysz, zobacz i rozmawiaj z gośćmi gdziekolwiek jesteś

W spokojny wieczór relaksujesz się przed ekranem telewizora i nagle słyszysz dzwonek do drzwi. Nikogo się nie spodziewasz i nie chcesz specjalnie wstawać z fotela, by sprawdzić kto to? Od dzisiaj nie będziesz musiał. Wszystko dzięki nowemu, inteligentnemu dzwonkowi do drzwi Aosu Video Doorbell Ultra SL-V8S. Został on wyposażony w wysokiej jakości kamerę 5MP i mikrofon. Będziesz mógł bez problemu zobaczyć, kto stoi pod drzwiami na ekranie swojego telefonu. Przy tym nie będziesz musiał, ruszać się, chociażby na krok z fotela.

Dzwonek do drzwi

Wiele możliwości w jednym urządzeniu

Video Doorbell Ultra jest urządzeniem zapewniającym Ci wiele różnych udogodnień. Dzięki rozdzielczości 5MP (o 40% poprawiona jakość 2K) będziesz w stanie z łatwością dostrzec, kto znajduje się pod Twoimi drzwiami. Nawet w nocy. Dodatkowo dzwonek do drzwi nie wymaga od Ciebie korzystania z żadnej subskrypcji. Wbudowana pamięć 8G zapewnia Ci nagrywanie w pętli przez 60 dni. Natomiast zastosowane w modelu Ultra SL-V8S algorytmy AI pozwolą urządzeniu na jeszcze lepsze identyfikowanie 3 różnych rodzajów ruchu. Ograniczone zostaną sytuacje, gdy dostaniesz informację o tym, że ktoś jest pod Twoimi drzwiami. Tylko po to, by w rzeczywistości nikogo tam nie było. Co więcej, wideodomofon Aosu został wyposażony w stabilny sygnał Wi-Fi 2.4 lub 5G. Co więcej, został wyposażony również w kąt szerokiego widzenia do 166 stopni. Dzięki temu bez problemu zobaczysz całą osobę od głowy do stóp. Finalnie, dzwonek do drzwi Aosu Video Doorbell Ultra SL-V8S wytrzyma do 180 dni na jednym ładowaniu.

Wideodomofon wifi

Jakość 5MP bijąca na głowę 2K

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii kamera modelu SL-V8S osiąga jakość aż 5 MP. Jest to wzrost jakości o około 40% względem zastosowanej w poprzednim modelu rozdzielczości 2K. Dzięki temu nic nie umknie czujnemu oku Twojego wideodomofonu. Możesz mieć więc pewność, że wszystkie nagrania zapewnią Ci odpowiednią jakość, by zidentyfikować na nich wszystko to, co aktualnie będzie Ci potrzebne.

Wideodomofon wifi 5G

Bez potrzeby subskrypcji, wbudowana pamięć

Wraz z Wideodomofonem w zestawie otrzymujesz bramkę Wi-Fi wpinaną do gniazdka. Zadba ona o odpowiednią jakość sygnału. Tak byś mógł bez żadnych zakłóceń cieszyć się obrazem w jakości 5MP (2K+). Co więcej, bramka Wi-Fi ma wbudowaną pamięć o pojemności 8GB. Dzięki temu bez potrzeby korzystania z dodatkowych subskrypcji będziesz w stanie magazynować swoje nagrania. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że pamięć jest wbudowana bezpośrednio w bramkę Wi-Fi, a nie w sam wideo domofon. Takie rozwiązanie jest bezpieczniejsze. To z uwagi na fakt, iż bramka znajduje się w domu. Nie jest, więc narażona na złe warunki pogodowe. Twoje nagrania będą w pełni bezpieczne.

Dzwonek do drzwi z kamerą

Potrójne wykrywanie ruchu

Wideo domofon Aosu Video Doorbell Ultra SL-V8S został wyposażony w rozbudowane algorytmy AI. Dzięki nim kamera jest w stanie rozróżnić ruch na 3 różne sposoby:
-Radarowe Wykrywanie Ruchu - radar skanuje dystans i ruch.
-Wykrywanie ruchu człowieka - radar skanuje w poszukiwaniu kształtu człowieka.
-Wykrywanie ruchu podczerwieni - radar skanuje w celu zbadania temperatury ciała.

Dzwonek do furtki z kamerą

Zobacz od głów do stóp

W większości konkurencyjnych wideodomofonów implementowana jest kamera o popularnym aspekcie 16:9. Takie rozwiązanie jest popularnym formatem przy nagrywaniu filmów. Jednak kąt widzenia jest ograniczony do tylko 110 stopni. Dlatego też w Aosu Video Doorbell Ultra SL-V8S zastosowany został aspekt 4:3. Zapewnia on pole widzenia, aż do 166 stopni. Czyli o 56 stopni większe niż większość konkurencyjnych wideodomofonów. Dzięki temu każda osoba, która przed nim stanie, ukaże Ci się w całej okazałości. Od głowy, aż do stóp.

Domofon z kamerą do furtki

Zobacz wszystko nawet w nocy

Jednym z największych wyróżników Wideodomofonu Video Doorbell Ultra jest jakość obrazu. Większość dostępnych na rynku modeli konkurencji zapewnia rozdzielczość 1080p - czyli jakość HD. Firma Aosu idzie o krok dalej i proponuje jakość obrazu 2K+ - czyli 5MP Ultra HD. Takie rozwiązanie sprawi, że będziesz w stanie dostrzec każdy najmniejszy szczegół. Docenisz to szczególnie mocno, oglądając obraz po zmroku. Różnica w jakości elementów wyświetlających się na ekranie będzie wtedy zdecydowanie zauważalna.

Dzwonek do drzwi na prąd

Skup się na tym co na serio ma znaczenie

Pomimo zastosowania algorytmów sztucznej inteligencji w wielu rynkowych produktach wciąż może dochodzić do tzw. Fałszywych alarmów. Powiadomienia o tym, że został wykryty ruch, gdy np. Twoje dziecko bawi się na podwórku. Dlatego też w modelu Video Doorbell Ultra sam możesz zaznaczyć obszar, z którego ruch będzie skanowany. Wszystkie inne obszary nie będą brane pod uwagę. Dzięki temu jeszcze mocniej zwiększysz skuteczność działania wideodomofonu.

Energooszczędny wideo domofon

Obsługuj wszystko za pomocą swojego telefonu

W trosce o Twoją wygodę wideodomofon Video Doorbell Ultra możesz obsługiwać za pomocą swojego telefonu. Na specjalną wzmiankę zasługują 3 systemy:
Powiadomienia w czasie rzeczywistym
Otrzymuj powiadomienia z miniaturkami, dzięki czemu możesz szybko sprawdzić, kto jest przy drzwiach.
Szybka odpowiedź na bezpośrednie połączenia wideo
Użyj wstępnie ustawionej wiadomości, aby szybko odpowiedzieć, gdy jesteś zajęty.
Inteligentne odtwarzanie
Filtry typów wydarzeń oraz funkcje szybkiego przewijania do przodu i do tyłu. Te funkcje jeszcze bardziej ułatwiają znalezienie ważnych momentów.

Wideodomofon do domu jednorodzinnego

Inteligentna detekcja ruchu

Dzięki zastosowaniu w systemie urządzenia algorytmów AI, skuteczność wykrywania ludzi została jeszcze zwiększona. Będziesz dostawał od aplikacji powiadomienia o tym, że ktoś znajduje się przed Twoim domem. Jednak będziesz je otrzymywać tylko w chwili gdy, przed Twoim domem stoi człowiek. Aplikacja nie będzie zalewała Cię powiadomieniami za każdym razem, gdy przez Twoje podwórko przebiegnie kot.

Wideo domofon wifi

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Wiemy, ile w dzisiejszych czasach znaczy bezpieczeństwo. Dlatego też jedną z większych zalet urządzenia jest niewątpliwie jego zabezpieczenie przed włamaniem. Ktoś próbuje się włamać na Twoją posesję? Video Doorbell Ultra natychmiastowo wyda z siebie alarm ostrzegawczy. Wypłoszy tym samym potencjalnego złodzieja. Warto również wspomnieć, że do urządzenia może być podłączonych na raz kilka osób. Możesz bez problemu dzielić się urządzeniem z innymi domownikami.

Wideodomofon bezprzewodowy

Kompatybilne z urządzeniami Smart

Wygoda z korzystania z urządzenia i jego bezpieczeństwo. Są to kluczowe czynniki, do zapewnienia zadowolenia z korzystania z urządzenia. Dlatego też wideodomofon Video Doorbell Ultra zapewnia Ci między innymi:
-Kompatybilność z systemami Amazon Alexa i Asystent Google,
-180 dni na jednym ładowaniu (w zależności od częstotliwości nagrywania)
-Gotowość na każdą pogodę (Wodoodporność IP65).

Dzwonek do drzwi bezprzewodowy zewnętrzny

Obsługuj urządzenie za pomocą telefonu z aplikacją Tuya

Do odblokowania pełni możliwości swojego urządzenia, potrzebny będzie Ci telefon z zainstalowaną aplikacją Tuya. Aplikacje z łatwością znajdziesz zarówno na App Store, jak i na Google Play. Dzięki niej będziesz mógł zdalnie korzystać ze wszystkich możliwości swojego wideodomofonu.

Domofon na wifi

Zyskaj nowy poziom bezpieczeństwa zapisując wszystko na chmurze

Martwisz się, że wbudowana karta pamięci będzie dla Ciebie niewystarczająco dużym nośnikiem danych? A może po prostu nie chcesz musieć myśleć o pamięci swojego urządzenia? Jeżeli Twoja odpowiedź to „Tak" to idealnym rozwiązaniem może okazać się dodatkowa subskrypcja na usługi tzw. Chmury. Co zyskasz dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania?
Nie ma potrzeby korzystania z kart pamięci
Przechowywanie wideo w chmurze pozwala uniknąć awarii lub utraty lokalnych plików oraz ważnych danych wideo.
Oparty na usługach chmurowych Amazon
Zapewnia wyższy poziom szyfrowania danych. Twój materiał filmowy nie zostanie skradziony lub zmodyfikowany przez nikogo nieupoważnionego.
Inteligentna klasyfikacja AI
Inteligentne rozpoznawanie ludzi. Pomoże Ci lepiej zrozumieć działania i zachowania Twojej rodziny oraz poprawić bezpieczeństwo w domu.
Nieograniczona przestrzeń magazynowa
Film jest przechowywany do 30 dni. Bez ryzyka utraty materiału z powodu niewystarczającej ilości pamięci.
Do wyboru masz jeden z 3 planów: 14 dni, 30 dni, 3*30 dni.

Wideodomofon bezprzewodowy do furtki


Porównanie modeli


Video Doorbell Ultra Video Doorbell Pro
HD Video i mikrofon 5MP Ultra HD Video i mikrofon 2K Video i mikrofon
Zaawansowana detekcja ruchu Radar i pasywna podczerwień oraz wykrywanie ludzkiego ciała z alertami ruchu Pasywne wykrywanie podczerwienią ciała ludzkiego z alertami ruchu
Pole widzenia 120° w poziomie, 90° w pionie 120° w poziomie, 90° w pionie
Współczynnik proporcji 4:3 4:3
Opcje zasilania Wbudowana bateria (żywotność baterii 180 dni) lub istniejące okablowanie dzwonka (8-24 V) Wbudowana bateria (żywotność baterii 180 dni)
Lokalizacja przechowywania wideo 8 GB RAM, w bramce Wi-Fi HomeBase 8 GB Micro SD, w bramce Wi-Fi HomeBase
Połączenie Wi-Fi Ulepszone dwuzakresowe połączenie Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac w częstotliwościach 2,4 GHz i 5 GHz Połączenie Wi-Fi 802.11 b/g/n @ 2,4 GHz
Temperatura robocza -4°F - 122°F (-20°C - 50°C) -4°F - 122°F (-20°C - 50°C)


Wideodomofon z aplikacją na telefon

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci