• Wzm. wielozakresowy ALCAD CA-770 24V VHF UHF SAT Alcad

Symbol: WZMSZALCA770

Wzmacniacz szerokopasmowy CA-770 stosowany w średnich i dużych instalacjach zbiorczych, zasilanie dostarczane jest automatycznie do max 5 przedwzmacniaczy. Wzmacniacz posiada 6 wejść i 1 wyjście i filtr LTE.

830.72
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 7 szt.
Waga 0.5 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon

Alcad Wzmacniacz szerokopasmowy CA-770 0-24V 6we/1wy

Wzmacniacz szerokopasmowy TV-SAT z sześcioma wejściami, kompatybilnymi z transmisją sygnałów telefonii komórkowej LTE700 i LTE800. Niezależnie wzmacniają pasma telewizji naziemnej i satelitarnej, sumując je i rozprowadzając na jedno wyjscię. Posiada przełącznik napięcia. Wbudowany zasilacz może automatycznie zasilać do pięciu przedwzmacniaczy i LNB.

Zastosowanie wzmacniacz Alcad CA-770

Przeznaczony do średnich i dużych instalacji analogowych i cyfrowych SMARTV, na które ma wpływ transmisja sygnałów komórkowych LTE700 i LTE800 (tzw. filtr LTE). Używany jako jedno urządzenie do przetwarzania wszystkich sygnałów telewizji naziemnej i satelitarnej, co znacznie upraszcza instalację. Posiada regulację wzmocnienia dla każdego wejścia naziemnego i SAT.
Obudowa wykonana ze znalu i ocynkowanej blachy dla maksymalnego ekranowania. Osobne obudowy dla zasilacza i obwodu wysokiej częstotliwości. Złącza typu F zostały umieszczone w dolnej części ułatwiając tym samym montaż.

Przykładowy schemat zastosowania


Specyfikacja:


  
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci