• Zestaw 4 kamer Tuya Aosu SL-C7P-4H AOSU

Symbol: SL-C7P-4H

Zestaw 4 kamer zasilanych panelami słonecznymi Aosu SL-C7P z magazynem pamięci 32 GB. Zaawansowany kolorowy tryb nocny. Kąt widzenia 166 stopni dla każdej z kamer.Współpracuje z aplikacjami Tuya, Alexa i Google Assistant.

1982.76
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier Inpost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 7 szt.
Waga 0.15 kg

Odbiór osobisty - proszę o kontakt !

Zostaw telefon
Kamera wifi

System monitoringu domu z kamerami Aosu SL-C7P-4H

W dzisiejszych czasach stosowanie monitoringu staje się coraz bardziej popularne. Również chciałbyś zacząć go stosować, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Z odpowiedzią przychodzi Ci zestaw do monitoringu zewnętrznego Aosu SL-C7P-4H. W jego skład wchodzą 4 kamery napędzane energią słoneczną i 4 panele solarne. Dodatkowo w zestawie znajdziesz lokalny magazyn pamięci 32GB. Dzięki kamerom solarnym zaoszczędzisz energię, a magazyn pamięci pozwoli Ci na 4 miesiące nagrywania w pętli. Montaż kamer jest bardzo prosty, a same kamery zapewniają Ci obraz w wysokiej jakości 2K. Całym monitoringiem możesz bez problemu sterować za pomocą swojego telefonu z zainstalowaną aplikacją Tuya.

Kamera

Wiele korzyści systemu bezpieczeństwa Aosu

Wybranie systemu bezpieczeństwa Aosu SL-C7P-4H pozwoli zyskać Ci wiele korzyści. Kamery są napędzane energią słoneczną. Do działania potrzebują tylko 2 godzin światła słonecznego dziennie. Sprawia to, że są rozwiązaniem bardzo energooszczędnym. Dołączony do zestawu dysk pamięci 32GB zapewni Ci 4 miesiące nagrań w pętli. Dodatkowo rozdzielczość 2K pozwoli Ci dostrzec na nagraniu detale w wysokiej jakości. Dzięki temu w razie potrzeby będziesz mógł wrócić do nagrań, by np. rozpoznać twarz włamywacza. Dodatkowo by zminimalizować jak najbardziej ryzyko wystąpienia tzw. Martwych stref, każda z kamer gwarantuje Ci szerokie pole widzenia do 166 stopni. Dzięki temu będziesz mógł dostrzec wszystko to, co Cię interesuje.

Kamera zewnętrzna wifi

Wyraźny obraz 2K 24 godziny na dobę

Głównym zadaniem monitoringu zewnętrznego jest nagrywanie obrazu w wysokiej jakości. Wszystko po to, byś w razie potrzeby mógł na podstawie nagrania zidentyfikować najmniejsze szczegóły. Dlatego też każda kamera powinna zapewniać obraz wysokiej rozdzielczości. Kamery Aosu SL-C7P-4H gwarantują obraz w standardzie 2K. Jest to o około 50% wzrost względem często stosowanej rozdzielczości 1080p. Co więcej, kamery zostały wyposażone w zaawansowany tryb nocny. Pozwoli Ci on dostrzec obraz w pełnym kolorze. Nawet w nocy.


Dostrzeż więcej z zestawem Aosu SL-C7P-4H

Każda kamera bezpieczeństwa zapewnia Ci konkretne pole widzenia. Im większe pole widzenia, tym lepiej, ponieważ mniejsza będzie tzw. Martwa strefa. Jest to przestrzeń znajdująca się poza okiem kamery. Wiele statycznych kamer zapewnia Ci kąt 110 stopni. Jednak kamery z zestawu Aosu SL-C7P-4H gwarantują Ci, że dostrzeżesz więcej. Została w nich zastosowana technologia, która pozwala Ci zobaczyć obraz w polu 166 stopni. Dodatkowo kamer nie musisz ustawiać obok siebie. Możesz je ustawić w kompletnie skrajnym miejscach na Twojej posesji. Obraz ze wszystkich czterech kamer w tym samym momencie możesz wyświetlać na ekranie swojego telefonu.

Kamera 2K

Lokalny magazyn pamięci

Każda kamera bezpieczeństwa powinna nie tylko być zwykłym straszakiem, ale powinna mieć możliwość zapisywania plików wideo. Wiele kamer daje Ci możliwość dołożenia do nich karty MicroSD. Jednak musisz dokupić ją sam. Dodatkowo karta pamięci najczęściej jest wewnątrz kamery, która jest wystawiona na trudne warunki atmosferyczne. Zwiększa to ryzyko jej uszkodzenia i utraty plików wideo. Dlatego też zestaw monitoringu Aosu SL-C7P-4H zawiera osobny lokalny magazyn pamięci. Możesz na nim składować swoje nagrania, trzymając go bezpiecznie w domu. Nagrania zostaną tam, nawet gdy Twoja kamera ulegnie zniszczeniu. Dysk pamięci zapewnia Ci przestrzeń 32GB. Przekłada się to na około 4 miesiące nagrywania w pętli. Co więcej, zaawansowane szyfrowanie danych zapewni Ci bezpieczeństwo. Nikt obcy nie zobaczy Twoich nagrań. Nawet gdy któraś z kamer ulegnie zniszczeniu.

Kamera wifi zewnętrzna

Tryb nocny w pełnym kolorze

Kamery bezpieczeństwa powinny być gotowe do działania 24 godziny na dobę. Jednak nadal wiele kamer dostępnych na rynku zapewnia obraz tylko w odcieniach szarości po zapadnięciu mroku. Dlatego też w trosce o Twoje bezpieczeństwo kamery SL-C7P-4H posiadają zaawansowany tryb nocny. Pozwoli Ci on oglądać nagrania w pełnym kolorze 24 godziny na dobę. Co więcej, kamery zostały wyposażone w zarówno reflektory, jak i alarm dźwiękowy. Pomoże Ci odstraszyć nieproszonego gościa z Twojej posesji.


Sam zadecyduj co ma widzieć Twoja kamera

Kamery Aosu SL-C7P-4H zapewniają Ci szeroki kąt widzenia 166 stopni. Oznacza to, że w oku kamery będzie znajdowała się duża przestrzeń. Co, jednak gdy nie chcesz, by cały obszar widoczny na kamerze był przez nią analizowany? Gdy np. w polu widzenia kamery znajduje się ulica przed Twoim domem? Jesteś w stanie sam ustawić obszar, który ma pod uwagę brać kamera. Zrobisz to za pomocą intuicyjnej aplikacji na telefon Tuya. W taki sposób unikniesz niepotrzebnych powiadomień. Kamera będzie zabierała Twoją uwagę tylko wtedy, gdy faktycznie wydarzy się coś istotnego.

Kamera na wifi

Kamery SL-C7P-4H gotowe do pracy w każdych warunkach

Zastanawiasz się, jaki system kamer do monitoringu podwórka? Kamera zewnętrzna musi być dostosowana do pracy w różnorakich warunkach pogodowych. Kupując ją, chciałbyś czuć się bezpiecznie. Niezależnie od tego, czy świeci słońce, pada deszcz czy też sypie śnieg. Zestaw kamer Aosu SL-C7P-4H zapewnia wodoodporność i pyłoszczelność. Są wystarczająco szczelne, by bez problemu pracować w różnych warunkach atmosferycznych. Nie będziesz musiał obawiać się o uszkodzenie swojego produktu. 

Kamera zewnętrzna bezprzewodowa

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

Jesteś zajęty, a ktoś właśnie przyszedł z paczką pod Twój dom? Dzięki możliwości szybkiej odpowiedzi będziesz mógł w ciągu sekundy wybrać jedną z automatycznie przygotowanych opcji dialogowych. Chcesz porozmawiać z kimś znajdującym się przed Twoimi drzwiami? Możesz to zrobić! Wszystko dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikom. Natomiast dzięki wyskakującym na żywo powiadomieniom, możesz sprawdzić, co aktualnie dzieje się przed Twoim domem. A może chcesz dopiero pod koniec dnia sprawdzić, co się działo, gdy np. byłeś w pracy? Bez problemu możesz to zrobić dzięki funkcji szybkiego sprawdzania. Inteligentne filtry wyszukiwania pozwolą szybko sprawdzić Ci, co cię ominęło.

Bezprzewodowa kamera do monitoringu domu

Rozwiązania SMART

Kamery Aosu SL-C7P-4H są kompatybilne z urządzeniami SMART. Oznacza to, że z łatwością możesz używać komend głosowych, by zobaczyć obraz z kamer. Dzięki temu w jeszcze łatwiejszy sposób będziesz mógł dbać o bezpieczeństwo swojego domu. Co więcej, zależy nam na tym, żeby cała Twoja rodzina mogła czuć się bezpieczna. Dlatego też z urządzenia może korzystać w jednym momencie kilka osób. Wszystko po to, by każdy domownik mógł się czuć równie bezpiecznie.

Kamera wifi bezprzewodowa

Obsługuj urządzenie za pomocą telefonu z aplikacją Tuya

Do odblokowania pełni możliwości swojego urządzenia, potrzebny będzie Ci telefon z zainstalowaną aplikacją Tuya. Aplikację z łatwością znajdziesz zarówno na App Store, jak i na Google Play. Dzięki niej będziesz mógł zdalnie korzystać ze wszystkich możliwości swojej kamery.

Kamera monitoringu zewnętrzna

Zyskaj nowy poziom bezpieczeństwa zapisując wszystko na chmurze

Chciałbyś bezpiecznie przechowywać swoje wszystkie najważniejsze nagrania? Chciałbyś nie martwić się o to czy Twojej kamerze nie kończy się miejsce na karcie? Idealnym rozwiązaniem może okazać się dodatkowa subskrypcja na usługi tzw. chmury. Co zyskasz dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania?
Nie ma potrzeby korzystania z kart pamięci
Przechowywanie wideo w chmurze pozwala uniknąć awarii lub utraty lokalnych plików oraz ważnych danych wideo.
Oparty na usługach chmurowych Amazon
Zapewnia wyższy poziom szyfrowania danych. Twój materiał filmowy nie zostanie skradziony lub zmodyfikowany przez nikogo nieupoważnionego.
Inteligentna klasyfikacja AI
Inteligentne rozpoznawanie ludzi. Pomoże Ci lepiej zrozumieć działania i zachowania Twojej rodziny oraz poprawić bezpieczeństwo w domu.
Nieograniczona przestrzeń magazynowa
Film jest przechowywany do 30 dni. Bez ryzyka utraty materiału z powodu niewystarczającej ilości pamięci.
Do wyboru masz jeden z 3 planów: 14 dni, 30 dni, 3*30 dni.

Kamera przed dom

Skład zestawu

W zestawie znajdują się takie elementy jak:
-Cztery kamery,
-Cztery panele solarne,
-Lokalny magazyn pamięci.

Kamera z nocną wizją

Instrukcja obsługi (polski)

Kamera z aplikacją Tuya

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci