• Zestaw router Cudy X6 Wi-Fi 6 + MESH M1200 x2 Cudy

Symbol: CUDY_X6_2_M1200

Router Cudy X6 Wi-Fi 6 AX1800 + 2 dodatkowe elementy do rozbudowy systemu MESH, Cudy M1200.

Brak towaru
583.70
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 18
Dostępność 0 szt.
Waga 0.5 kg
Zostaw telefon

Router Cudy X6 dual band Wi-Fi 6 AX1800

Router Cudy X6 pozwala  na pobieranie danych do 1200 Mbps przy 5GHz. Przekłada się to na błyskawiczne ładowanie stron internetowych, komfortowe oglądanie wideo w sieci czy słuchanie muzyki za pośrednictwem serwisów streamingowych. Pliki ściągną się w mgnieniu oka. Jest to więc doskonałe urządzenie nie tylko do użytku domowego, ale także na potrzeby średniej wielkości firmy. Urządzenie umożliwia podpięcie kolejnych 3 urządzeń przy użyciu standardowego portu LAN i modemu lub kolejnego urządzenia za pomoca portu LAN / WAN. Poprzesz WiFi podłączonych urządzeń może być nawe kilkadziesiąt! Ta funkcjonalność doskonale sprawdzi się, gdy często pracujesz w terenie i potrzebujesz udostępnić internet mobilny dla kilku urządzeń jednocześnie.

Wysoka prędkość AX1800 z niezawodnym Wi-Fi 6

X6 wykorzystuje najnowszę technologię WiFi 6. Udostępnia również sieć Wi-Fi z maksymalną prędkością 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 1200 Mb/s w paśmie 5 GHz. Idealnie sprawdzi się do gier, przesyłania strumieniowego i nie tylko.

Zaprojektowany z myślą o maksymalnym pokryciu

Dzięki czterem wysokim antenom zewnętrznym 5 dBi zapewniasz wydajne i stabilne połączenia z każdym urządzeniem, tworząc sieć Wi-Fi o szerokim zasięgu dla Twojego domu.


Kopia zapasowa połączenia WAN

Dzięki w pełni funkcjonalnemu portowi LAN / WAN możesz korzystać z różnych typów połączeń zapasowych, w tym modemów kablowych, światłowodowych i DSL.


OpenWRT

OpenWrt został zaprojektowany przez profesjonalistów sieciowych oraz społeczność, którzy dbają o wydajność swojej sieci. Ponieważ OpenWrt jest prawdziwym systemem opartym na Linuksie, masz pełną kontrolę na wszystkimi funkcjami routera.

Aktywna społeczność programistów, wolontariuszy i innych długoletnich użytkoników OpenWrt jest zawsze dostępna, aby pomóc rozwiązać problem. Producent dba o aktualizacje oprogramowania dostępne do pobrania na stronie producenta.

Zaawansowany system mesh Wi-Fi 6 dla całego domu

Mesh zapewnia płynne przesyłanie strumieniowe wideo i szybkie granie online na większej liczbie urządzeń jednocześnie. System jest idealny do średnich i dużych domów o powierzchni. Doświadcz wiodącej w branży prędkości AX1800 Wi-Fi 6. OFDMA poprawia przepustowość i wydajność Twojej sieci, dodawanie większej liczby urządzeń Wi-Fi (60+) nie będzie już oznaczać spadku wydajności, z łatwością obsłużysz dziesiątki urządzeń w tym samym czasie. Bezproblemowy roaming, prosty i inteligentny. Technologia roamingu pomaga automatycznie przełączać urządzenie na najsilniejszy sygnał Wi-Fi, gdy przenosisz się z jednego pokoju do drugiego, unikniesz ręcznego przełączania się między sieciami, co jest bardzo wygodne. Zaawansowane bezpieczeństwo i prywatność. Bezpieczeństwo VPN z OpenVPN / WireGuard / PPTP / L2TP pomaga budować niezawodne połączenia VPN. Szyfrowanie DNS przez Cloudflare, NextDNS lub Google chroni prywatność. Najnowszy protokół WPA3 poprawia cyberbezpieczeństwo w sieciach osobistych. Łatwa konfiguracja i uniwersalna kompatybilność. Wstecznie kompatybilny z 802.11ax/ac/a/b/g/n, idealny dla każdego planu internetowego do 1 Gb/s i współpracuje z dowolnym modemem dostawcy usług internetowych (ISP). Ustaw główną jednostkę Wi-Fi i naciśnij przycisk parowania, a następnie zbuduj cały domowy system Wi-Fi, bardzo łatwy w użyciu.


1.5X Szybciej

W porównaniu z Wi-Fi 5, router Cudy AX1800 Wi-Fi 6 zapewnia 90% wzrost prędkości w paśmie 2,4 GHz i 40% wzrost prędkości w paśmie 5 GHz. Przy tak znacznym wzroście nie będzie różnicy między połączeniem WiFi a dostępem przewodowym, każde urządzenie w sieci będzie działać płynniej.

Podłącz 60+ urządzeń

Z łatwością obsługuj dziesiątki urządzeń w tym samym czasie dzięki technologii WiFi 6 OFDMA. Dzięki niej Twoja sieć Wi-Fi może posiadać więcej urządzeń w porównaniu z routerem Wi-Fi 5. Router zabezpiecza sieci domowe lub biurowe na przyszłość, zapewniając większą przepustowość do podłączenia większej liczby urządzeń. Spora liczba urządzeń Wi-Fi nie będzie już oznaczać spadku wydajności.

75% mniejsze opóźnienia


Dostarczaj mocny, ciągły sygnał Wi-Fi, osiągając 1,5 razy większą szybkość niż standardowe Wi-Fi AC. Technologia OFDMA zmniejsza opóźnienia nawet o 75% oraz zapewnia niezwykle płynną rozgrywkę w czasie rzeczywistym.


Lepsze pokrycie

Co sprawia Ci najwięcej problemów podczas korzystania z sieci Wi-Fi? Ograniczony zasięg, niestabilne łącze i długotrwałe buforowanie to najczęstsze odpowiedzi. Wyposażony w niezależny moduł Front-End i cztery anteny o wysokim zysku, router Cudy AX1800 WiFi 6 skutecznie zwiększa siłę sygnału i znacznie poprawia zasięg WiFi. Jednocześnie technologia kształtowania wiązki sprawia, że Wi-Fi nie jest już bezgłową muchą, ale może być precyzyjnie ustawiane w kierunku urządzenia Wi-Fi. Dięku temu przesyła sygnał dokładnie i wydajnie.

Mniejsze Zakłócenia

Zakłócenia z WiFi sąsiadów mogą powodować problemy z sygnałem naszej sieci. Technologia Cudy BSS Color bardzo dobrze rozwiązuje ten problem. Oznacza ramki z sąsiednich sieci, aby router mógł je rozpoznać i zignorować. Nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja routera.


Kompatybilny z poprzednimi generacjami

W pełni uwolnij potencjał swoich urządzeń Wi-Fi 6 i zapewnij wsteczną kompatybilność z istniejącymi urządzeniami 802.11 ac/a/b/g/n. Jeśli masz już smartphona lub kompuer obsługujące WiFi 6, to router Cudy X6 jest najlepszą opcją. Jest nie tylko kompatybilny z przyszłościowymi urządzeniami WiFi6, ale także z istniejącymi urządzeniami WiFi.

Ochrona WPA3

Najnowsze udoskonalenia zabezpieczeń — WPA3 zapewnia bezpieczniejsze i bardziej zindywidualizowane szyfrowanie w zakresie osobistego bezpieczeństwa haseł, chroniąc Twoją sieć przed włamaniami bezprzewodowymi.

Mniejsze zużycie baterii

AX WiFi Target Wake Time inteligentnie planuje czasy transmisji danych, aby poprawić wydajność i pomóc urządzeniom oszczędzać energię.

Łatwa instalacja i konfiguracja

Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi zarządzania przez Internet możesz skonfigurować router w ciągu kilku minut, oraz zarządzać siecią Wi-Fi w domu. Bardzo łatwy w użyciu.

Specyfikacja:

Hardware
- Porty Gigabit : 1x 1000 / 100 / 10 Mbps WAN, 4x 1000 / 100 / 10 Mbps LAN
- Procesor: Dual-core CPU
- Flash: 16 MB
- DDR: 256 MB
- Przyciski: 1x reset, 1x WPS
- Zasilacz 12V / 1.5 A
- Antena: 4x antena zewnętrzna 5dBi  (patyczek)
- MU-MIMO
- Wymiary: 205 x 138 x 38 mm
- Konfiguracja IPTV / VLAN
- WOL, TR069
- Panel zarządzania pod adresem http://cudy.net lub http://192.168.10.1, dane do logowania na kartoniku (dostępne języki: polski, angielski, czeski, niemiecki, grecki, hiszpański, francuski, węgierski, włoski, norweski, portugalski, rumuński, słowacki, ukraiński)

Sieć

- Standardy: IEEE 802.11 ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 ax/n/b/g 2.4 GHz
- Częstotliwość: 2,4 GHz / 5GHz 
- Prędkość bezprzewodowa: do 574 Mbps (2,4 GHz), do 1201 Mbps (5GHz)
- Zabezpieczenia: wsparcie WPA-PSK / WPA2-PSK, WPA3
- Połączenie WAN: Dynamiczne IP, Statyczne IP, PPPoE
- DDNS
- DHCP: server, klient, DHCP lista
- Klient VPN: PPTP / L2TP / Open VPN / Wire Gurard

Pozostałe

- Certyfikaty: RoHS, CE
- Tryby: AP / Repeater
- Kompatybilne systemy: Windows10/8/7/Vista/Xp, Mac OS, Androis, iOS

W zestawie:

- Router Cudy X6
- Zasilacz
- Przewód RJ45
- Instrukcja obsługi


Router Cudy M1200 system WiFi dla całego domu, AX1800 Dual Band WiFi 5,
VPN, DNS, IPv6, DDNS, Zestaw 2 sztuki


System MESH to nic innego jak zestaw routerów do użytku w domach, apartamentach, biurach, gdzie zasięg sieci Wi-Fi z jednego routera jest zbyt słaby. Idealne rozwiązanie dla osób średniozaawansowanych i laików w tematyce zarządzania sieciami i budowy dużej sieci bezprzewodowej. MESH zawiera dwa urządzenia w pakiecie, które są ze sobą już skonfigurowane i nie wymagają ingerencji użytkownika. Automatycznie łączą się ze sobą. Po zakupie wystarczy tylko wprowadzić ustawienia w router główny, skonfigurować Wi-Fi i gotowe. Urządzenia same się połączą ze sobą i będzie można je rozstawić w dowolnych miejscach. Należy pamiętać jedynie o tym, aby każde z urządzeń było w zasięgu przynajmniej jednego z pozostałych - muszą stworzyć razem tzw. pajęczynkę sieciową.Zaawansowany system mesh Wi-Fi dla całego domu

Zapewnia płynne przesyłanie strumieniowe wideo i szybkie granie online na większej liczbie urządzeń jednocześnie. Idealny do średnich i dużych domów o powierzchni do 3900 stóp kwadratowych* (2-pak). Wi-Fi 6, biegnij szybciej, połącz więcej. Doświadcz wiodącej w branży prędkości AC1200  do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. OFDMA poprawia przepustowość i wydajność Twojej sieci, dodawanie większej liczby urządzeń Wi-Fi (100+) nie będzie już oznaczać spadku wydajności, z łatwością obsłużysz dziesiątki urządzeń strumieniujących i grających w tym samym czasie. Bezproblemowy roaming, prosty i inteligentny. Technologia bezproblemowego roamingu pomaga automatycznie przełączać urządzenie na najsilniejszy sygnał Wi-Fi, gdy przenosisz się z jednego pokoju do drugiego, unikaj ręcznego przełączania się między sieciami, co jest wygodne i inteligentne. Zaawansowane bezpieczeństwo i prywatność. Bezpieczeństwo VPN z OpenVPN / WireGuard / PPTP / L2TP pomaga budować niezawodne połączenia VPN. Szyfrowanie DNS przez Cloudflare, NextDNS lub Google chroni prywatność. Najnowszy protokół WPA3 poprawia cyberbezpieczeństwo w sieciach osobistych. Łatwa konfiguracja i uniwersalna kompatybilność. Wstecznie kompatybilny z 802.11ac/a/b/g/n, idealny dla każdego planu internetowego i współpracuje z dowolnym modemem dostawcy usług internetowych (ISP). Ustaw główną jednostkę Wi-Fi i naciśnij przycisk parowania, a następnie zbuduj cały domowy system Wi-Fi, bardzo łatwy w użyciu.
Jak działa system wifi mesh?
Routery WiFi Mesh pokrywają większy obaszar sygnałem. Jest to możliwe dzieki temu, że poszczególne urządzenia łączą się ze sobą. Dla przykładu załóżmy, że mamy 200m dorgę wzdłuż której chcielibyśmy rozporowadzić WiFi. Normalnie potrzebowalibyśmy z 10 osobnych routerów, które tworzyłyby różne sieci wifi, a każde z urządzeń musiałoby być podłączone do internetu (np. po kablu lub z wykorzystaniem karty sim). Wykorzystując routery mesh podłączamy tylko pierwszy do internetu, a sygnał jest przekazywany do kolejnych urządzeń. Zyskujemy w ten sposób nie tylko zasięg, ale także jedną sieć (jedna nazwa, hasło itp.) na większym obszarze. Z routerem mesh nie będziesz się już martwić o zasięg podczas stremowania, grania lub oglądania filmów w internecie. Z wbudowanymi PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard VPN Client
ten router może łatwo nawiązać połaczenie z serwerem VPN, w celu przesyłania wszystkich danych i ruchu online, a także możesz skonfigurować je tak, aby jednocześnie zabezpieczyć je szyfrowaniem zarówno DNS.


Specyfikacja:

- Klasa pasma częstotliwości:  Dwuzakresowy
- Standard komunikacji bezprzewodowej:  802.11ac
- Szybkość przesyłania danych: 1,2 gigabitów na sekundę
- Typ anteny:  Wewnętrzna
- Typ kontrolera: Przełącznik

Model: M1200

Hardware Features:
- Flash: 128Mbit (16MB)
- DDR 1Gbit (128MB)
- Antenna 2× Internal Omni-Directional Antennas
- Interface: 1× 100/10 Mbps WAN Port, 1× 100/10 Mbps LAN Ports
- Button Pair Button, Reset Button
- External Power Supply 12 V / 1A

Wireless Features
- Wireless Standards: IEEE 802.11/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11/n/b/g 2.4 GHz
- Frequency 5 GHz, 2.4 GHz
- Signal Rate 867 Mbps (5 GHz), 300 Mbps (2.4 GHz)
- Compatible with 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi standards
- Transmit Power CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.25 GHz) FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5.15 GHz~5.825 GHz)
- Wireless Modes: Enable / Disable Wireless Radio, WMM
- WEP, WPA / WPA2,
- Wireless Functions: WPA-PSK / WPA2-PSK,

Software Features
- WAN Type: Dynamic IP / Static IP / PPPoE
- Management: Parental Control Guest Network
- DHCP: Server, DHCP Client List, Address Reservation
- Dynamic DNS: Compatible with 15 more DDNS providers
- Guest Network: 2.4 GHz guest network ×1, 5 GHz guest network × 1
- NAT: Port Forwarding, Port Triggering, UPnP, DMZ
- VPN Client: PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard

Others
-
Package Contents: 2-Pack AC1200 Wi-Fi Mesh Router,  Power Adapter, RJ45 Ethernet Cable, Quick Installation Guide,
- System Requirements: Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista™/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux, Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other Java-enabled browser, Cable or DSL Modem, Subscription with an internet service provider (for internet access)


link do emulatora: https://support.cudy.com/emulator/x6/
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci